Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figurky (ne blindbags)
Jop, Zecoru som videla minule v Alltoyse Twilightsmile Ale bola v zlom balení s tou sestričkou a Pinkie, takže za to by som 10€ nedala Ajsleepy Dúfam, že Zecora pribudne v jednobaleniach, alebo v tých záhadných balíčkoch Fluttershysad Jo a Discord by bodol Pinkiesmile
Be Proud, be Strong, be BRONY!
Budem rada ak okomentuješ moje kresby Tvorba Merrie
Odpovědět
Já Zecorku mám Pinkiesmile Bych si nemohla dovolit jí nekoupit Twilightsmile
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
Merrie: Za stejnou cenu se dá koupit i v českých a slovenských hračkářstvích. U nás set stojí 249 Kč. Lotus není sestřička, ale jedna ze Spa ponies.

Zecora se možná někdy objeví v blindbazích, ale nejspíš to nebude tenhle ani příští rok. Teď je na trhu 6. řada a v 7. ani v 8. nebude. V 7. budou tři Wonderbolti a v 8. Flim, Flam a nějaký figurky ze setů v crystal verzi (Cadence, Granny Smith, Lotus Blossom, Big Mac, Gilda. Já dávám přednost těm normálním a mám pocit, že Zecoru jinak než v crystal verzi asi už neuvidíme, pokud se v BB někdy objeví.

EDIT: fixed
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Xeelee, link je rozbitý.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
(20.02.2013, 21:23)Xeelee Napsal(a): [Obrázek: preview3ff58c0bb6a4cef773ac1e55582220305fe1fe7b.jpg][Obrázek: previewcb415dc398b8634f43c8ddd4f19edb2011a0d69d.jpg]

Budou další potetovaný figurky Rainbowlaugh (to se umeje)

[Obrázek: JCTl751.png]
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
https://plus.google.com/b/10922866439299...Umds1hKp9m
Budou nový vinylový figurky Rainbowkiss

[Obrázek: 1.JPG]
[Obrázek: 10031292_hi?wid=1360]
[Obrázek: 10031295_hi?wid=1360]

[Obrázek: 1.JPG]

Rainbowkiss Foto z americkýho obchodu.

http://www.equestriadaily.com/2013/06/la...elled.html
[Obrázek: 1.jpg]

Koncem června Hasbro zatrhlo Hashbronymu 3D tisk poníků u Shapeways.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
jak zatrhlo? zase copyrighty? spike NOO
Něco co je lepší než velké firmy, tak hned to zatrhnou...

Když jsme u toho ukazování poníků, tak nějaký jsem viděl u nás v Kaufu, to byly ty malý figurky, co byly jednou v KFC nebo BuKingu
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Já bych všechny ty copyrighty zakálala. Přečti si http://www.equestriadaily.com/2013/06/la...elled.html .

wolfrin: V Kauflandu? To museli bejt jiní. jak byli velcí?

V McDonaldech měli mane6 už hodně dávno a nikde se sehnat nedaj. Byly to podivný hybrydy s česacím ocasem a zmršenými CM (jednobarevný a jen s jedním motýlkem/balónkem/drahokamem).

V Burger Kingu měli TS, FS a PP. Dutý a vypadaly jak ze seriálu (včetně CM). Z BK byly stažený před pár měsíci a taky už se nedaj sehnat. Mám poslední PP a pár FS. Vezmu je na brněnskej sraz.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(12.07.2013, 17:06)Xeelee Napsal(a): wolfrin: V Kauflandu? To museli bejt jiní. jak byli velcí?

Asi přibližně jak jsi ukazoval v příspěvku předtím, bylo to v pytlíku o velikosti jako s LEGO City panáčkama
[Obrázek: 1.JPG]
Stojí 70Kč, můžu koupit nějaký pro demonstaraci, doufám, že se trefím do vinyl djpon3
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Ty v pytlíčkach jsou tzv. blind bagy a jsou menší a bohužel Vinyl mezi nimi není. Tady je thread, kde si můžeš podle řady pytlíčků a čísla na nich najít, jaký poník v kterém je.


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)