Anketa: V které poníky jste se již přeměnili?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Applejack
7.45%
7 7.45%
Fluttershy
9.57%
9 9.57%
Octavia
4.26%
4 4.26%
Pinkie Pie
12.77%
12 12.77%
Rainbow Dash
19.15%
18 19.15%
Rarity
7.45%
7 7.45%
Shining Armor
5.32%
5 5.32%
Twilight Sparkle
23.40%
22 23.40%
Vinyl Scratch
10.64%
10 10.64%
Celkem 94 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hypnotické nahrávky
S updaty rozhodně pokračuj Twilightsmile Má tady někdo dobrou verzi Twilly s příjemným srozumitelným hlasem? ^^ Twilightblush Nejlépe odzkoušenou která fungovala Rainbowlaugh
Odpovědět
Verzí Twi je hodně. Bohužel jsem je neposlouchal.


Jinak díky za názor Pinkiesmile
Jinak verze 2.0 je namluvená FemV, od které je i Dashie 2.0. Tu já poslouchám a jsem s ní spokojenej. Verzi 3.0 zase namluvil Moondust. O verzích 3.0 se říká, že mají o dost větší účinek. Bohužel Moonymu není sem tam rozumět :/
Doufám že jsem neřekl něco špatně a pomohl jsem Pinkiesmile
Odpovědět
Myslím, že není špatný nápad to přeložit Pinkiesmile I když já osobně anglicky rozumím dobře, tak česky by to možná fungovalo lépe Rainbowlaugh


(11.06.2013, 19:46)Discordian Napsal(a): Ad Chrysalis: Řekl jsem si, že bych mohl zkusit pár nahrávek přemluvit do češtiny, teda pokud snesete můj mužný soprán.

Mám stažených pár mouder k tomu celému. Skripty k nahrávkám, rady na binaurální frekvence a tak dále a tak dále. Většinou používají docela uniformní strukturu toho skriptu, stačí jen vymyslet něco, čím je ten který poník charakteristický. Otázka ale je... vidíš, jak to na některé působí... Opravdu z nich chceš dělat monstra co jdou po zamilovaných párech ve svém okolí? Rainbowlaugh

Dostal jsem se i k pár permaskriptům, které prý mají na posluchače efekt 24/7, how cool is that.
Odpovědět
Podle mě by se někdy překlad hodil Twilightsmile Anglicky umím poměrně hodně, pár slov co nevím tak spíš technické a takové volovinky, sic je mi 13, mám o 4 roky staršího bratra, denně používám angličtinu a hlavně tak 4 roky hraju anglický hry Twilightblush
K té Twilly - ta 2.0 je jenom loop? Momentálně pročítám fórka lidí co zkoušeli Twilly, hlavně nesmím zůstat moc dlouho vzhůru, abych z té relaxace neusnula Rainbowlaugh
Odpovědět
ShiroWolfy- Nic jinýho tam u Twilly 2.0 není :/ Alespoň jsem teda nenašel...
Odpovědět
Tak se hlásím na update Pinkiesmile Chvíli jsem tak hledala, nakonec jsem popadla youtube a klikla na první video a kontrolovala srozumitelnost Rainbowlaugh konkrétně je to http://www.youtube.com/watch?v=uyFDDkllLBs
Shrnutí předchozích pokusů - každý den jeden. První dva - žádné úspěchy, usnutí při relaxaci. Druhé dva - oči, kopýtka, mysl, spánek.
5.pokus po dlouhé odmlce - Videu jde rozumět mnohem lépe. Rozšířily se mi oči, trochu se na mě přiblížila mysl Twilly a někde u kopýtek jsem usnula Twilightoops Nějaká rada? Twilightblush
Odpovědět
Pij cafe Rainbowlaugh
Odpovědět
Což o to, přeložit do češtiny není problém, ale nahrávka se pak musí správně namluvit a hlavně upravit (přidat správně frekvence, případně jejich změny...).

Anyway poslouchám nahrávky už delší dobu (hlavně Fluttershy a pak taky Pet Pony - je to docela zajímavá věc) a jeden z nej efektů, které nahrávka má je přiblížení se tomu co posloucháte - třeba i v reálném životě. Ne přímo, ale dokáže některé aspekty osobnosti potlačit a jiné vyzdvihnout.

Tedy ne, že by z vás dělal něco, co nejste - spíš zvýrazní ty výrazné, zatímco ty méně výrazné ustoupí více do pozadí. Je dobré to mít na paměti - obzvlášť pokud se chystáte stát záporáky Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Co jsem se zatím setkal s hypnotickou nahrávkou v praxy, tak mohu jenom potvrdit, že je s tím hromada švandy. Pinkiecrazy
moustache Bend Over

Drakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka
Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
Odpovědět
tak jsem to konečně zkusil a musím říct, že to byla zajímavá zkušenost

jako první jsem zkusil Pinkie Pie induction ... no teda to bylo Pinkiecrazy - zvládl jsem kopítka asi do poloviny, trochu uši, osobnost vůbec (i když se mi vytvořil úsměv Pinkiehappy na tváři, úplně nevědomě, takže něco jsem pochytil) , zkrátili se mi nohy (to byl teda pocit), myslím, že bych se stal pinkie pie úplně kdybych mě furt něco nevyrušovalo, rozuměl bych úplně všemu a nedostal bych pocit otáčení se kolem své osy Rainbowhuh
po skončení nahrávky se mi pocit Pinkie Pie nevytratil, dokud jsem se nepohnul
a taky když odříkaval čísla pro probuzení, jsem se cítil jako by mě někdo vytahoval z vody, takže jsem se do tranzu asi dostal Rainbowdetermined2

jako druhé jsem zkusil Rainbow Dash loop a dopadlo to skoro stejně + pocit vánku ve tváři, bez křídel a taky jsem se po seskočení z postele nedokázal udržet na dvou nohách

už se těším na dnešní experiment Pinkiehappy Pinkiecrazy
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)