28.06.2013, 20:30
Máš BAN protože banuješ mojí gratulaci banem
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE 
Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50




, ale to nevadí
Zítra bude hůř a pozítří už možná ani nebude...