Anketa: Líbí se vám moje kresby?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
60.42%
29 60.42%
Ano
39.58%
19 39.58%
Celkem 48 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Sissi někam napatlá pár čar a říká tomu poník, člověk nebo whatever co to má být
To bude nastavením programu, když se určité nástroje pořádně nenastaví, tohle to dělá.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Jak na to? Já ten program otevřela asi potřetí...
Odpovědět
Ono když to daš vybarvit tak vzdycky jsou tam nějaký místa co vyzbydou..záleží jak si to nastavis..to musíš pak ručně dpbarvit čna ty místa při barveni kliknout a vyplnit..to na tom taky,že nejvíc nesnáším Rainbowlaugh při stínování je taky nejlepší to jako při barveni označit udělat nev vrstvu a tam stíny udělat..snad to trochu chapeš Rainbowlaugh ..těším se na další výtvory na PC Twilightsmile
Odpovědět
Dlouho tu nic nebylo, že? Takže jednak jsem přidala anketu, kde se můžete svobodně rozhodnout, jestli se vám moje kresby líbí.
Pak tu mám jednu Sunset Sat...tedy Sunset Shimmer, původně obkreslovaná z tohoto obrázku. Jenom jsem si pozměnila nohu a pár maličkostí.
[Obrázek: sunsetshimmer0001_by_sissi1000-d6bmboo.jpg]

A ještě Rainbow Blitz. Ten ocas jsem tam přidala jen tak narychlo, chyby vím. Taky obkreslováno, bohužel ten obrázek už nemůžu najít.
[Obrázek: rainbow_blitz_by_sissi1000-d6bmbvm.jpg]

EDIT: Pokud mi chcete něco poradit, nevadí když budete opakovat po Dbleki. Její kritiku nevidím.
Odpovědět
Ten Rainbow Blitz je náhodou boží! :3 Jen by to chtělo víc syté barvičky, doporučuji akvarelové pastelky. Jedny tu mám, ukážu ti, jak s nima pracovat. Pinkiehappy
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Akvarelky mám taky. Rozhodně příště zkusím.
Odpovědět
Obě jsou skvěle, jen v sunset shimmer máš moc velké oči (duhovky se zornicemi) a rainbow blitz má velké křídla a trochu malou hlavu Twilightsmile
Odpovědět
RB má ty křídla velká schválně. Nesnažím se kreslit úplně přesně, navíc větší křídla se mi líbí.
Odpovědět
Trochu bych zapracovala na očích,dala si pozor na tloušťku řas a zorničkách a ač si udělala ty nohy takhle úmyslně ta zadní už vypadá moc křivě ( vpravo) jako kdyby si ji měla zlomit. Jinak to není špatné a na RB nic moc chyb krom CM a křídel nevidím Ajsmug.
Odpovědět
Jenom vsuvka ode mě: Velikost řas a zorniček je podle mě náhodou fajn. Čím větší, tím víc cute. Flutterryay
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)