Anketa: Líbí se vám moje kresby?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
60.42%
29 60.42%
Ano
39.58%
19 39.58%
Celkem 48 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Sissi někam napatlá pár čar a říká tomu poník, člověk nebo whatever co to má být
Díky, pokusím se.
(mám pocit že tohle vlákno můžu klidně smazat. Stejně sem nepíše nikdo jinej než já, a Lampička. Jo a Discordian, co mi edituje fotky)
Odpovědět
Vítej do klubu Rainbowlaugh na moje čmáranice taky zareagovali jenom dva lidi...a z toho jen jeden reagoval na čmárání, ten druhý se zabýval jakýmsi headcanonem co vymyslel.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(24.07.2013, 18:58)Sissi Napsal(a): Tak, ano, tohle už není fotka (!!!)
Kdo pozná o jakého poníka jde, má malé bezvýznamné plus. Budu ještě dodělávat odlesky, stínování na hřívě a menší úpravy v místech, kde přesahuje barva atp., zatím chci jen slyšet váš názor. Pinkiesmile

Až na tu hřívu to vypadá na starou RD (G3) Pinkiehappy

Jinak dobrá práce.
Co se mi nelíbí jsou odlesky v hřívě a mlha kolem nohou. Ješte vypilovat Twilightsmile
Odpovědět
(25.07.2013, 03:07)Sissi Napsal(a): Díky, pokusím se.
(mám pocit že tohle vlákno můžu klidně smazat. Stejně sem nepíše nikdo jinej než já, a Lampička. Jo a Discordian, co mi edituje fotky)

Tobě sem aspoň někdo píše, já ve svém kreslícím vlákně trpím v drtivé většině samomluvou Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To že ti sem nikdo nepíše, neznamená, že to nikdo nečte Ajsmug . Jen tak dál, pokračuj, mně se to líbí, tedy až na to ucho, to je vážnľ dost vedle.

@Azuliana: promiň, ale stále ještě shromažďuju odvahu pustit se do prokrastinování čtením povídek na fóru. Holt Sissi má výhodu že jenom maluje Pinkiehappy . A takz 6e u6 jsem ji potkal a je moc prima Pinkiesmile .

No, když si Firefly tak prohlížím, tak mám pocit, že kouká po zdi kterou by mohla hlavou probořit. Mně by se líbily ostřejší oči...
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Sis, ta Firefly má jenom jedno křídlo? z téhle pozice musí být vidět i kousek pravého.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Nojo, koukám, díky Northern Cross. Pinkiesmile
Jinak zapomněla jsem napsat, že Purple Wish měla pravdu, je to Fire Fly. Monterka to má trošku pomotané, FF je předchůdce Dashie, ale z G1 (ano, Dashie se původně měla jmenovat Fire Fly, a...no to už je jedno).
No, mlha...to měl být původně mrak. Ale to už máš fuk. Rainbowlaugh
Odpovědět
(25.07.2013, 10:21)Iluzon Napsal(a): @Azuliana: promiň, ale stále ještě shromažďuju odvahu pustit se do prokrastinování čtením povídek na fóru. Holt Sissi má výhodu že jenom maluje Pinkiehappy

No jo, já dělám moc věcí najednou, píšu, maluju, maluju sebe... ale co, kašlat na to. Konec OT
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Tak zde máte něco nového, teenage Apple Bloom. Bude ji následovat zbytek CMC i s Babs Seed, ale ještě předtím bude Berry Punch.
Tohle byl zároveň i pokus o lehké pozadí.
[Obrázek: teenage_apple_bloom_with_headphones_by_s...6f6k47.jpg]
Odpovědět
Na těle nemám co zkritizovat, i ty na začátku tenounké a dole široké zadní nohy se mi líbí, zajímavý styl kresby. Možná bych vepředu trochu víc naznačila krk, aby to nevypadalo jako jednolitá masa, ale asi to bude jen můj osobní pocit. Ale trošku bych řekla pokulhává obličej, koutek pusy jde až nad kořen nosu - ta pusa mi přijde obecně celá něčím zvláštní - a díky tomu všechno na hlavně (čumák, oko) vypadá divně.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)