Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wormsikova tvorba
(29.07.2013, 01:23)Cocodrillo Napsal(a): Ten nos je fakt divnej. Ucho mega a oči moc od sebe a malý.

Mno, já ti nevím.. mě se spíš zdá, že se autor snažil o něco takového, co se týče toho nosu.. a ne o 2D styl z FIMka, alespoň tak soudím podle naznačených bočních linek..


Přiložené soubory Miniatury
   
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
here
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Ten moment, kdy se tři lidi kreslící odlišnými styly snaží radit Rainbowlaugh

Martin: tohle mě docela dostalo, vím, že ty kreslíš původní MLP styl, takže jsem od tebe nic jiného nečekala, ale stejně Rainbowlaugh
Ještě se musí vyjádřit Wormsik a vysvětlit nám, co vlastně chtěl nakreslit Rainbowlaugh
Odpovědět
Co jsem chtěl nakreslit...No..Chtěl jsem udělat radost jednomu kamarádovy a zároveň Ccodymu protože po mně chtěl abych zkusil něco jinýho.... A Martin máš to moc pěkný Twilightsmile
Odpovědět
To né.. já to nemyslel, že bych vnucoval svůj styl, ale podle toho, jak tam byl ten nos, jsem to pochopil takto. Samozřejmě, jak říká Monterka: záleží co tím mělo být zamýšleno.. (btw, to, co vyšlo, se mi taky docela líbí, schválně, jestli to někdy svedu udělat i bez pomoci Wormsika, resp. bez jeho očí a zbytku hlavy Pinkiesmile ).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Martin: nemyslela jsem jakože jsi mu vnucoval svůj styl, ale že v tom každý vidí něco jiného Rainbowlaugh
Omlouvám se, jestli to to tak vyznělo Pinkiesmile
Odpovědět
V pořádku, Monterko. Já to tak neberu. Já se snažil dokončit ten jeho styl (ovšem ze svého pohledu, jak jinak). Právě, že Wormsik stále ještě nedal vědět.. kdyby z toho byl jasný styl FIM, tak samozřejmě opravím ve FIM stylu Ajsmug Jen mi prostě přišlo, že Cocodrillo viděl divný čumák, a šup ho překreslit ve FIM stylu.. Třeba má pravdu, těžko říct, jak to bylo myšleno. Má ale pravdu v tom, že ten čumák byl placatý a moc dole Pinkiesmile Uvidíme, s čím přijde Wormsik příště, zda už bude zřetelnější, který styl myslel.. (btw, tohle není oldschool styl, vlastně vůbec z žádné generace, ale celkem se povedl). (už se budu muset přestat chválit).. Zatím končím, ať to tady nespamuji, a počkám na Wormse.. (a co se týče tebe, fakt bys už měl přestat jen s těma hlavama, jak ti píší ostatní Rainbowlaugh )
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Co jsem chtěl nakreslit už jsem napsal.. Twilightsmile
Tohle pro mě neni spam...ale debata o obrázku Twilightsmile takže mi to nevadí Pinkiehappy
a za to že mi takhle upravujete obrázky jsem jedině rád Twilightsmile můžu ty další obrázky malovat podle toho co mi tu ukážete a napíšete...
a k těm hlavám ještě....teď jsem je začal malovat z jiného uhlu příští krok bude napojit hlavu na tělo Pinkiehappy
Odpovědět
No nakonec to dopadlo tak, že jsem se sebrala a udělala mu návod na celé tělo ve FiM stylu sama. Pinkiehappy
Odpovědět
paráda Pinkiehappy aspoň se dnes trošku vyspím Rainbowlaugh

ukázala bys?
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: