19.08.2013, 09:02
Nejvíce Luna a za ní Twilight a pak RD
|
Nejoblíbenější Poník?
|
|
19.08.2013, 09:02
Nejvíce Luna a za ní Twilight a pak RD
19.08.2013, 11:52
Thunder: Naprosto přesně jsi vystihl moje pořadí
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE
![]() Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
19.08.2013, 11:54
AJ, Twi a Celestie
19.08.2013, 12:17
Luna, Fluttershy a Applejack
"Beware Her wrath, fools who dare threaten our Kingdom. For if Celestia be our Shield, then Luna is the Sword."
21.08.2013, 22:02
![]() ... ale moje najoblubenejsie su Twilight Sparkle a Pinkie Pie (tazko by som sa rozhodoval ktora viac).
23.08.2013, 09:00
1. Luna
2. Applejack 3. Fluttershy
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"! FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only) LIBSERKER OTP
23.08.2013, 13:36
1. Pinkie Pie
2.Fluttershy 3.Luna!!
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV ![]() tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be remake.
23.08.2013, 15:05
u mě se to změnilo
1) Fluttershy 2) Twilight 3) Doctor whooves 4)Luna 5) Zecora atd..
26.08.2013, 09:24
u mě rozhodně vede PINKIE PIE
potom Fluttershy [/font]
|
|
|