21.07.2013, 20:32
Tss, unicorni, pegasové i alicorni jsou strašně ohraní. Moje OC bude prostě equestria girl, a je to!
| Anketa: Kdo byste chtěli být Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Earth Pony | 47 | 12.18% | |
| Pegasus | 200 | 51.81% | |
| Unicorn | 139 | 36.01% | |
| Celkem | 386 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
Pony, Pegasus nebo Unicorn
|
|
21.07.2013, 20:32
Tss, unicorni, pegasové i alicorni jsou strašně ohraní. Moje OC bude prostě equestria girl, a je to!
21.07.2013, 20:46
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.07.2013, 20:54 uživatelem Lindsey. Edited 1 time in total.)
Sissi ty si to vystihla
Přesně souhlasím buď Earth Pony nebo Equestria girl
21.07.2013, 20:52
Necituj příspěvek hned nad tebou!
21.07.2013, 20:54
Jo omlouvám se menší chyba hned opravím
![]()
30.07.2013, 19:29
Já Hlasoval pro pegase protože je to moje fantasy oc(a že mlp je dos fantasy)(V Dračím doupěti hrajeme ponyfikovanou verzi)ale jinak normální oc je unicorn
For the Equestria!
![]()
19.08.2013, 01:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.08.2013, 01:03 uživatelem Kikyo. Edited 1 time in total.)
Je to těžká volba, vždycky budu váhat mezi pegasem a unicornem, ale ten pegasus mě přeci jen asi láká víc.
Když vidím, jak se Rainbow Dash prohání tou vražednou rychlostí, tak mám chuť to taky zažít Sny, ve kterých lítám, se mi zdají poměrně často... The daydreamers nightmare is to never even try. Your time has slipped by. 10 years - 11:00 AM (Daydreamer) - best band ever ![]() Normal people scare me ![]()
19.08.2013, 09:37
Určitě Unicorn, protože můžou taky lítat když se jim zachce a umí kouzlit
19.08.2013, 09:44
^ this
24.08.2013, 09:39
Jasně, že Earth. Přesto, že nemají žádné schopnosti a ,,vzdušné umění" dokáží si užívat života i tak jací jsou. Příkladem je Pinkie Pie, ta létá i tak
Apples everywhere
|
|
|