Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Souhlasím s Nasutem.
Pokud se hlavouni z Hubu pro něco rozhodnou, tak máte prostě smůlu a nic s tím neuděláte.

(a vůbec, vaše oblíbená postava na chvíli dostala chlapa a fandom se může zbláznit... moje oblíbená postava byla pes... )
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
TAK TOHLE JE BOMBA ! :

[Obrázek: 1175089_577376868985344_1986590914_n.jpg]
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
DJ-Pon3 ?
Tak ohledně tohoto bych byl skeptický. A nějak se mi nelíbí těch 15-20 písní, jen aby z celé série nebyl muzikál.
Odpovědět
Jo, víme víme
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak to by mi, vzhledem ke kvalitě Ingramovy hudby a zpracování posledního dílu vážně nevadilo Pinkiesmile
Odpovědět
co se me týká. pokud ingram udrží nastavenou kvalitu, cos se moc nebojím ze ne, tak čím vic jich tam bude tim lip
Odpovědět
Nikdy není dost songů Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tak třeba jich zase 10 napráskaj do finále série, na zbytek dílů pak zbyde 5-10 songů.
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Aspoň uslyšíme jaký má Vinyl hlas, samozřejmě Nowacking to nebude
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
bude....muzikáááál!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)