Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek poníkov
Výborně, takže si budeme hrát na slovíčkaření a významy slov?

Existuje "hvězdný rok", který se určuje právě podle toho za jakou dobu oběhne Země kolem Slunce.
Ale většina lidí tady myslí slovo "rok" jakožto "kalendářní rok", což znamená 365 dní.
A protože dny v Equestrii mají, tak bych do dál už neřešil...
Odpovědět
Ale on to NAPÍSAL tak že v Equestrií nemá rok 365 dní a prečo si myslíš že myslel hviezdny rok veď napísal slovo DOBA.
Odpovědět
Je jasné, že tam nějaký kalendářní systém je.
Cituji Spika z 3.epizody 1.série:
Citace:Hear you, Hear you.
Her Grand Royal Highness, Princess Celestia of Equestria, is pleased to annouce the Grand Galloping Gala to be held in magnicifent capital city of Canterlot on the 21st day of... blah, blah, blah,...
Ale nechápu jak tam můžou mít měsíce, když je tam pořád úplněk, ikdyž to už začína být víc diskuze o systému kalendářního roku v Equestrii, než o věku poníků.
No nic, jen jsem to chtěl zmínit.
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
Ou, máte tady ted rozebrané téma na měsíce atd... ale já se ještě nevyjádřila k jejich věku, tak mě snad za to nezabijete Rainbowlaugh Je plno spekulací, ale je jisté, že Fluttershy je o rok starší než Pinkie, ale přitom v díle "Jak získat znaménko" (CMC) vypadalo, že Fluttershy je starší než Dash. Jenže ta by zase měla být starší než Pinkie, takže podle mě je to takto : Pinkie (17), Flutty (18), Twiligh (19), Rarity (21), AppleJack (22).... Rainbow Dash mi tam prostě nepasuje, tak nevím Twilightoops (Je to můj názor)
Apples everywhere Pinkiecrazy
Odpovědět
Vždycky jsem je tipovala tak na 16, ale vzhledem k tomu, že bydlí samy budou starší. Twi bych tipovala na 18-19, protože šla za svědka, a to už musíte být plnoletý. Dashie a Pinkie tak 17, o rok starší Flutty 18, Rarity 19. AJ se chová starší, ale podle mě je mladší než Rar, takže 18. Spike 13-15.
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět
(27.05.2013, 01:27)Xeelee Napsal(a): Žádnej kompromis. Statistika.

http://www.svetsvateb.cz/novinky/novinka...opske-unie-

To je sice pěkný, ale seriál je stavěn spíše na tradičnějším rodinném pojetí, takže se IMHO připojuji k ostatním, co tvrdí, že je Cadence a Shinorovi kolem dvaceti, 25 max.
Navíc v pastelovém wondelandu nemusí řešit problémy typu "vystudovat školu, najít si práci, našetřit na byt, najít toho pravého, pořídit si dítě".
Navíc princezna tohle nemusí řešit vůbec Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Nejvíc by mě zajímalo, kolik je Discordovi
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět
Řeknu ti to tak, tolik, než předtim Celestia uvěznila Lunu do Měsíce
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Discord je stary jako samotna Eqvastria.
Hi all
Bye all
Odpovědět
Môj názor:
Pinkie Pie - 16 rokov
Rainbow Dash, Fluttershy - 17 rokov
Twilight Sparkle, Applejack - 18 rokov
Rarity - 19 rokov
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)