Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čím / na čem jezdíte?
Že mě klame zrak že broníci maj USA káry Rainbowderp Ty jsou nejlepší! Rainbowkiss
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Bouri: to auto už jsem někde viděl, kde to asi mohlo být? Scootangel Rainbowlaugh

[Obrázek: car5cs73.jpg]
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Bouráku sorry, ale ta RD na kapotě je fakt děs Pinkiehappy Jinak fešák, takhle z fotky by to sneslo přelak čumáku Ajsmug a snad nějaké dobové kolečka Twilightsmile

Jinak mě těžce, ale fakt těžce svrbí prachy v bance... http://www.chrom-plameny.cz/bazar/zobraz...ta-prodej/

...jen ta rozumnější polovina mozku stále protestuje Pinkiehappy

niemand: Co v tom máš? 1.9 tdi-pd 96 kW? Ajsmug
Get rich or die trying.

Odpovědět
Camaro je legenda, a tohle i s V8 za 160k? Jen aby to nežralo jak polskej zájezd...
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Mr.Desolator: Je v tom 1.9 TDI 74kw.

Jede to pěkně, jen to má nějak upravený podvozek a je strašně tvrdej. Rainbowwild Když sem s tim jel prvně, tak v jednom dolíku to byla rána, až jsem si myslel, že jsem ztratil kolo Rainbowlaugh Chtělo by to s tim něco udělat.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(15.09.2013, 20:58)Fast Bolt Napsal(a): Že mě klame zrak že broníci maj USA káry Rainbowderp Ty jsou nejlepší! Rainbowkiss
Broníci mají všechno, napadl me ještě jeden extrém, ale ten zatím nebudu zmiňovat. Scootangel

(15.09.2013, 21:00)niemand Napsal(a): Bouri: to auto už jsem někde viděl, kde to asi mohlo být? Scootangel Rainbowlaugh
[Obrázek: car5cs73.jpg]
Tak i tady se nějaká ta fotka schovává... že neřekneš. Rainbowlaugh

(15.09.2013, 21:13)Mr.Desolator Napsal(a): Bouráku sorry, ale ta RD na kapotě je fakt děs Pinkiehappy Jinak fešák, takhle z fotky by to sneslo přelak čumáku Ajsmug a snad nějaké dobové kolečka Twilightsmile

Jinak mě těžce, ale fakt těžce svrbí prachy v bance... http://www.chrom-plameny.cz/bazar/zobraz...ta-prodej/

...jen ta rozumnější polovina mozku stále protestuje Pinkiehappy
Dashie na kapotě je jen příležitostně, na jiných srazech tam není. Ajsmug
A přelak čumáku je v plánu, včetně kapoty a dalších špatných míst. Čumák vypadá nejhůř, páč nějaký prase nepoužilo barvy na plast (nárazník je plastovej) a jak všichni ví, tak barvy na kov na plastu prostě nedrží a časem se oloupou.
A dobová kolečka jsou objednána, jen se čeká, až budou peníze na gumy. Ajsmug

Jestli ti můžu doporučit, tak tohle Camaro je v plný výbavě, osobně sem to auto viděl a majitele
znám osobně. Za ty peníze budeš mít slušnej stroj.
Mimochodem, tohle Camaro viděl i Niemand, jak byl před pár týdny v Kolíně. Rainbowwild

(15.09.2013, 21:19)Fast Bolt Napsal(a): Camaro je legenda, a tohle i s V8 za 160k? Jen aby to nežralo jak polskej zájezd...
Nope, tohle Camaro je v suprovém stavu a na to, že je v plné palbě, tak za 160tis. je to hodně dobrá cena.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
OT: Budeme mít novou káru? Rainbowlaugh Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Fast Bolt: Spotřeba u LS1 není nic strašného. Ten motor jako takový stavěný na spotřebu není, ale při klidné jízdě si jen tak pobrukává a lenoší okolo 1500-2500ot/min, takže člověk jezdí za cca 10-11l. Při jízdě pro radost je průměr okolo 18-20, ale stojí to za to. Holt za každou rozkoš se platí nějaká cena a v mém případě by to byla stejně víkendovka, páč jedno auto na denní ježdění už mám.

niemand: Tvrdost odpružení v případě těchto modelů není vada, ale vlastnost, dokonce už v sérii. Holt auto emocion Pinkiehappy Hodně majitelů to řešilo sportovním podvozkem zn. Eibach v kombinaci s pružinama HR (snížení 25-35mm), auto pak lépe vypadá, lépe sedí a je čitelnější, lepší komfort na D1 apod. Prima volba na denní ježdění. Cenově cca 15k, zkus pogooglit Ajsmug

Bouri: výborně, hoď pak foto jakej je progres, zajímá mě to Ajsmug

Jinak já tohle konkrétní Camaro taky znám, viděl jsem ho v Třebíči, kde ho jeden slušnejší bazar dotáhl z Itálie. Tam ho - pokud vím - koupil současný majitel za cca 2kila, nalil do něj slušnou vatu (už jen ten výfuk SLP loudmouth je docela šleha cenově...) a teď se ho zbavuje. Chtěl jsem se na něj jet podívat, ale přemohl jsem se, páč vím že bych v něm odjel Pinkiehappy . Slíbil jsem si, že budu tento rok opatrnější s prachama v souvislosti s plány do budoucna, ale to je jiná story. Každopádně mi to nedá spát Pinkiehappy
Get rich or die trying.

Odpovědět
(15.09.2013, 21:34)Bouri Napsal(a): ...
Tak i tady se nějaká ta fotka schovává... že neřekneš. Rainbowlaugh
...
Mimochodem, tohle Camaro viděl i Niemand, jak byl před pár týdny v Kolíně. Rainbowwild
...

Těch fotek mám jen pár, ale když tam to tvoje stálo tak pěkně samotný, vyblejsknul sem to + někde jsi na fotce vidět i ty (možná na 2) Rainbowlaugh

A já si řikal "sakra že já to Camaro tuhle viděl na sraze" a když jsem viděl cenu a víc prohlížel fotky, tak mi bylo jasný, že ano Rainbowlaugh

Mr.Desolator: ano, na dálnici z Německa se s tim jelo dobře, ale na těch silnicích, po kterých jezdím do práce je to občas utrpení. Kdybych neznal každou díru na cestě (jezdím tu 4 roky denně, takže znám cestu opravdu dobře), tak bych byl naklepanej jak paličkou na maso Rainbowlaugh Ale jde s tim jezdit pod 5l/100km takže pryč nepůjde.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
(15.09.2013, 21:42)Mr.Desolator Napsal(a): Bouri: výborně, hoď pak foto jakej je progres, zajímá mě to Ajsmug

Jinak já tohle konkrétní Camaro taky znám, viděl jsem ho v Třebíči, kde ho jeden slušnejší bazar dotáhl z Itálie. Tam ho - pokud vím - koupil současný majitel za cca 2kila, nalil do něj slušnou vatu (už jen ten výfuk SLP loudmouth je docela šleha cenově...) a teď se ho zbavuje. Chtěl jsem se na něj jet podívat, ale přemohl jsem se, páč vím že bych v něm odjel Pinkiehappy . Slíbil jsem si, že budu tento rok opatrnější s prachama v souvislosti s plány do budoucna, ale to je jiná story. Každopádně mi to nedá spát Pinkiehappy

Progress je v plánu, ale buď sem o víkendech jezdil na srazy anebo sem třeba tenhle víkend pomáhal kamošovi s jeho Camarem (3rd gen), co bydlí ve stejný řiti světa, jako já. Takže ještě nevím, kdy se k tomu svýmu ptákovi ohnivákovi dostanu, abych mu zvelebil lak, stříknul mu spodek atd. Applejackunsure

Ten borec je šílenec a žádný auto mu nevydrží déle jak rok a to má teď ve vozovém parku asi 5 aut. A proč ty auta střídá? Prostě ho po čase začnou nudit. Ale ke Camarům se vrací hodně často.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)