Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Z důvodu pokusu o opětovné zničení vegetace kopce se modul uvedl do režimu spánku a z kopce se stala opět radioaktivní pustina.Pustina o kterou nemá cenu bojovat ale přesto se najdou blázni co pro ní i tak nastaví krk.Pinkiecrazy
Odpovědět
Hodil jsem do plyšovou podobiznu mě a vybouchl jsi. Kopec je nyní můj.
Odpovědět
Na scénu přiletí Lefty, vykope pod kopcem jámu, shodí Davise do ní, zasype jí, vyleze zpátky na kopec, sedne si a zařve: MÁM PRÁVO SEDĚT!
Odpovědět
Jako obvykle přiběhnu s lopatou, praštím tě do hlavy shodím tě z kopce a zaberu si ho....
Odpovědět
Shodím tam atomovou bombu a z kopce je údolí. Rainbowlaugh
Odpovědět
Ale kapitán John H. Miller katastrofu odvrátí a společně se mnou dobíjíme kopec pomocí Thompsonů M1A1 ráže čokoládová bonboniéra!
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Shodím Fast Bolta z kopce a ten je nyní můj!
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
Já se však nevzdávám a házím po tobě Poděbradku ProLinie POMERANČ!
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Mezitím tam přiletí cpt. Slugmer v Jetpacku, shodí na vás bombu a odletí pryč dobývat hory, protože nějaký kopec ho nezajímá.
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
Jenže já proměním všechny hory v kopce Trollestia
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)