Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trička CZ/SK bronies - objednávka
tak nic, tak si vemu od Xeeleeho, pokud nebude jiné než černé
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
(28.09.2013, 16:30)silwer Napsal(a): ahoj jelikož nemám žádný účet chci se zeptat jestli je možnost platit při převzetí na velkém srazu Pinkiesmile
případně jestli by se našel někdo kdo by tam ty peníze poslal a já mu je dal ve skanzenu za odpověď děkuju Pinkiehappy

Pokud to jinak nepůjde, tak ta možnost tu samozřejmě je - akorát na velkém srazu budu mít práce nad hlavu (stejně jako všichni organizátoři), takže platba předem na účet je způsob, jak celý proces zjednodušit a vyhnout se co nejvíc problémům.

(28.09.2013, 20:56)wolfrin Napsal(a): Jamisi, pokud dorazíš na 4. sraz, tak bych si objednal taky jedno z triček jestli by mohlo být zelená až do limetkové barvy velikost L, pánské, černou prostě ne Twilightoops.
Zaplatil bych to až na místě, pokud jsem vybral špatný typ objednávky, přepíšu do PM Twilightsmile

viz. odpověď od Alpha - objednávka už je zadaná, takže kdyžtak příště. Jen pro úplnost - barvu a střih trička si vybereš na stránkách, kde objednáváme (jsem chlap, takže "zelená až do limetkové" je tak trochu mimo mou rozlišovací schopnost Ajsmug )

(28.09.2013, 21:45)wolfrin Napsal(a): tak nic, tak si vemu od Xeeleeho, pokud nebude jiné než černé

Myslíš to vlákno, které vytvořil Xeelee, schraňuje údaje a objednávat/zařizovat to budu taky já Rainbowlaugh proč to píšu: co se barvy trička týče, platí stejný postup, který je uvedený v Často kladených dotazech.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Aktualizován první příspěvek - zapsány došlé platby.

Pokud chcete mít trička do velkého srazu hotová, tak si pospěšte Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Update: Trička vytištěna! Hned jak zaplatí alespoň polovina z vás, půjdu je vyzvednout a začnu s distribucí Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
(09.10.2013, 10:51)Jamis Napsal(a): Update: Trička vytištěna! Hned jak zaplatí alespoň polovina z vás, půjdu je vyzvednout a začnu s distribucí Twilightsmile

Dnes budu posílat penízeTwilightblush
Jamisi, seznam platičů je jen neaktualizovaný, nebo ti platba ode mne nepřišla? (platbu jsem odesílal 30.9.)
@Mrak: supr Pinkiesmile jen více takových

@Alkel u3: Platba dohledána, seznam aktualizován až teď - mám teď dost fofr kolem velkého srazu, tak aktualizace až dnes.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Peníze poslány, teď už jen čekat až přijdou Twilightsmile
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Díky za update. Sice jsem si myslel, že to asi bude tak, jak to nakonec bylo (chápu, že sraz sežere čas), ale nebyl jsem si jistý, jestli se někde něco opravdu nepokazilo.
Až bude probíhat distribuce, moje tričko může vyzvednout Andhariel nebo KRAJKHOUR, pokud bych nebyl přítomen.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)