Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trilogie Hobit
Ne nebylo, včera jsem to dočetl tak vím Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
To ale nemění nic na tom, že ta kniha tu je už nějakých 80 let a scénáristé si do filmu prostě připisují věci, co se hodí Pinkiesmile

(Mimochodem, jen toho Hobita jsem četla si 4x, z toho jednou v angličtině)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
OT:
Víc než tohle mě šokovalo množství chyb, co tam "korektura" zapomněla. Zdá se, že jim čárky v souvětí nic neříkaly. A k čemu taky, že? Facehoof
Odpovědět
Lol, ty se při čtení knihy soustředíš na pravopis ? To je ovšem slabší Rainbowlaugh
Jako, když čtu hodně dobrou knihu, jsem tak zažrán do děje že nemám čas sledovat chyby.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
OT:
Nezlob se na mě, ale když čtu a najednou vidím, že před "že" nebo "kam" není čárka, tak mě osobně to teda trkne.
Odpovědět
OT:

(06.10.2013, 23:25)Jeryk Napsal(a): Lol, ty se při čtení knihy soustředíš na pravopis ? To je ovšem slabší Rainbowlaugh
Jako, když čtu hodně dobrou knihu, jsem tak zažrán do děje že nemám čas sledovat chyby.


To o mnohém svědčí. Pravopis, jakožto i celková úprava a vyznění textu je zásadní vlastnost dobré knihy. Je tristním zážitkem, když se do textu "zažereš" a zároveň ti hrubky trhají oči...
Get rich or die trying.

Odpovědět
Když myslíte, ja se ja chyby dokážu zaměřit jen u knih, které mě nebaví. U těch co mě baví pracuje moje fantazie na 120 % tak nezbyde místo na to aby si všimnul že čárka není tak kde by měla být, kdybych se na to zameroval tak by mě to odvedlo od příběhu.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Come now, don't be shhhy...
Hobit: Šmakova dračí poušť, trailer #2
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
OT:
Projevuje se moje degenerace ze studia na vysoké škole. Dokážu být velice tolerantní, co se týče chyb v projevu (např. na fóru, na Facebooku), ale tohle je jedna z věcí, kterých si prostě všimnu a které mi prostě vadí.
Kniha (zvlášť z takového významného nakladatelství) dělá vydavateli reklamu. Když korektor takovým ostudným způsobem zanedbá svou práci, tak to svědčí o mnohém. Styděla bych se, vést vydávání knih a vypustit tohle. To samé jsou titulky u filmů.
Chyby = zanedbaná práce = neúcta ke čtenáři/divákovi.
Odpovědět
Fakt se nemohu dočkat jsem velký Fanda od pána prstenů do hobita a tetka za Šmaková Dračí poušť kdy to má být zaslechl jsem že někdy v Prosinci by měl být já spíše chodím na dabing v češtině já to ani tak nestíhám číst v tytulkách u nás ve městě je to asi 10.Prosince v 15:00 do 18:00 nebo 18:00 20:00 Pinkiesmile


PS: moc se těším Twilightsmile
Keep Calm! Please Ajsmug

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: