Anketa: Jaký element harmonie reprezentuješ?:)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Kouzlo
12.46%
38 12.46%
Štědrost
5.57%
17 5.57%
Radost
19.34%
59 19.34%
Upřímnost
12.79%
39 12.79%
Věrnost
33.77%
103 33.77%
Laskavost
16.07%
49 16.07%
Celkem 305 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaký element harmonie reprezentujete?
Element ospalosti Rainbowlaugh Robím si srandu, podľa mňa je to asi vernosť Rainbowdetermined2

Odpovědět
Věrnost nebo smích...
Odpovědět
Element of curiosity.
Odpovědět
no ja ked mozem tak pomozem, v tej oblasti co ovladam, alebo niečo dam čo mi netreba, no za pracu nič neberiemPinkiesmile takze myslim ze štedrost alebo laskavosť Pinkiesmile
Odpovědět
Stále loajalita-věrnost. Nemyslím, že se to kdy změní, jelikož upřímnost je občas slabost, smích je všude (jen ho najít), štědří jsou jiní, tak nemusím být já, milost, či co to má Fluttershy, to je samozřejmost a magii dosud neovládám, takže...
když někomu nemohu věřit, nemám důvod k němu být upřímný, nechci se s ním smát, nebudu k němu štědrý a nechci aby byl on ke mě, milý na něj budu, protože to se prostě musí a že bych ho zaklel...možná, když bude zlobit Twilightsmile

P.S.: Nejvíce tedy respektuji element loajality, což je element Rainbow Dash
Odpovědět
laskavot,smích
She is best,for me shine.Yes i love Fluttershy Flutterryay
She is happy. She is fun. I say you never cry Pinkiesmile
Odpovědět
věrnost, laskavost
Odpovědět
Asi laskavost a štědrost možná taky věrnost ,ale nejvíc asi reprezentuji laskavost
Odpovědět
Já si před nějakou dobou dělala test a vyšla mi laskavost, ale v nějakém jiném zas magie, tak nevím... Bývá to různě, ale asi ta laskavost mi vyšla správně, já nevím... Těžko říci.Rainbowlaugh Proto asi je nejlepší, zeptat se svých kamarádů.Pinkiesmile Ti to asi posoudí nejlépe.
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Ja úprimnosť a radosť ale dala som radosť
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)