Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
[Obrázek: 466225__safe_text_twitter_text+only_seas...carthy.png]
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
ona nám to čekání ještě více ztěžuje Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Kde vlastne bude teraz bývať Twilight? V nejakom hrade v Canterlote,Crystal empire, alebo v tom strome
v Ponywille?
A ešte jedna vec: Flash + Twilight=Svadba=DieťaTwilightoops (viete si to predstaviť že by sa to stalo ja dúfam že sa to nestane)
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
FlashLight for the win.

No ale Twilight bude přece bydlet v lese, to se dozvíme už za pár týdnů
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Lesník Twilight Rainbowlaugh
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
Myslivec Twilight Rainbowlaugh

Podle mě bude pořád bydlet v Ponyville, no je šance, že se přesune do nějakého hradu.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tak urobme kompromis: Z Ponyvillu sa stane les a Twilight si na jeho mieste nechá postaviť hrad.
Odpovědět
Vzťahuje sa k tomu aj bonus, že Twilight ubytuje všetkých Ponyvillčanov vo svojom hrade alebo sa z nich stanú bezdomovci?
My religion?
I am a devout follower of the "Who the f**k am I to tell anyone how to live their life" religion. You should try it.
Odpovědět
A potom ju z tadiaľ vysťahujú a ona sa presťahuje do iného lesa Rainbowlaugh
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
Do růžového lesa ? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)