Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Čím bližšie tomu dátumu, tím dlhšie sa to zdá byť.
Odpovědět
Další masivní spoiler :

[Obrázek: 476887__safe_twilight+sparkle_text_princ...s04e02.png]
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Hmmmm. Takže ten můj absolutně nereálnej headcanon vlastně nebyl až tak moc vedle Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jedna otázka mi stále vrtá hlavou (dvojzmysel) Pinkiehappy
Čo sa stane Celestii?
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
Konečně se snad bude něco dít.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
čelestije umže. muhahahahahaaaaaaa. Nebo to bude možná jeden z těch flashbacků. Vládne světem teorie, že NMM první s Celdou vytřela podlahu, než se Tia donutila použít helementy.


Mě by zas zajímalo, jak tvůrci Legends of Equestria věděli o tajných prostorách pod starým hradem sester.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
OT:Tam boli nejaké tajné priestory? .__________________.
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Nové video!
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
To je super! Skoro nemůžu uvěřit, že to kdy uvidím, i když je to už jen za pár dní!
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Vůbec nevím co mě čeká... protože sem vlákno nesledoval.. a nechám se překvapit.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)