20.11.2013, 22:41
Tohle je skvělé ! líbí se mi ta jednoduchost a čistota stylizace +
| Anketa: Líbí se vám více traditional art, nebo digitální tvorba? Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Traditional art | 29 | 63.04% | |
| Digitální tvorba | 17 | 36.96% | |
| Celkem | 46 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
Umělecký koutek
|
|
20.11.2013, 22:41
Tohle je skvělé ! líbí se mi ta jednoduchost a čistota stylizace +
20.11.2013, 22:44
[spoiler: OMG BATERKA MI DAL PLUSKO OMG OMG OMG OMG]
Yay, děkuju moc. Mně osobně se tenhle styl hodně libí právě kvůli tomu, že vypadá tak "měkkce". Napadlo mě v tomhle stylu udělat víc postaviček a pak je dát na nějaký jednoduchý pozadí, možná se k otmu někdy dostanu. )
20.11.2013, 22:58
určitě ! protože tohle je perfektní jako obrázky do dětských čítanek a knih jednoduché krásně stylizované, pastelové barvy , a promyšlená hravá naivita !
skvělé..chci vidět jak se popereš s dalšími zvířátky.
22.11.2013, 19:25
Školní práce. Víceméně je volné, co dělám, hlavně, když neotravuju.
So that's it.![]()
nějaké to cvičení...
Myslím, že se mi to povedlo, ehm ehm. A nevím proč, ale E1S4 mě inspirovala k vytvoření hipster Pinkie.
24.11.2013, 14:57
Obrázek, a zároveň edit toho předchozího, k další povídce.
![]()
24.11.2013, 15:12
povedené techniky s vodovkami
*doufám že to jsou ![]() *a Lištička je zlatá :3 vypadá to jak obal k nějaké pohádce
24.11.2013, 15:14
Yup, vodovky a mondeluzky.
![]() Nejsi první, která to s tou lištičkou říká. Ve škole mám sketche ke stromům, kamenům a jezírku, tak až si to zítra přinesu, vrhnu se na to dodělávání. A děkuji za pochvaly.
24.11.2013, 18:25
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.11.2013, 18:29 uživatelem Zagami. Edited 1 time in total.)
Jedna vektůrková selfí
02.12.2013, 19:48
Nuda při konverzaci.
However, poraďte mi prosím, co je na tom 3/4 pohledu špatně? Vím, že je tam něco špatně, ale nevím co. Also, dělá mi dost problém napojení krku. :C NON-PONY |
|
|