Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragea a její tvorba
Já je takhle kreslím, ale záleží na druhu draka. Dragea má kočičí tlapy třeba, nikde není předepsáno, jak mají draci správně vypadat Ajsmug Pokud má nějaký charakter jiné tlapy, tak je kreslím, jak mají být, samozřejmě... Tady bylo dáno, ať nakreslím Remy do dračí podoby a žádné další info, takže jsem tvořila dle sebe Pinkiesmile
Odpovědět
má velmi sexy pohled Pinkiesmile
možná by pomohlo více tlačit na pastelky.. hlava je 1+ zbytek už nemá tak pečlivé barvení Pinkiesmile

ale to bude 100 % použitím Skeneru.. on tahle vyžírá.
Odpovědět
Dragea:
ah, dobře. Pinkiehappy

Já jen že z těch všech dětských knížek měli draci ty obrovské drápy a nenapadlo mě, že by to mohlo být jinak. Pinkiesmile
Odpovědět
Baterka: Ne, není to jen skenerem Pinkiehappy , já zkoušela jenom vybarvovat trochu jiným stylem a dopadlo to jinak, než jsem chtěla Pinkiesmile
Odpovědět
Hmm... koukám, že se z fóra ztratilo hodně věcí...takže sem znovu hodím obrázek pro Deetera Pinkiehappy Twilightsmile

[Obrázek: deeter_by_dragea-d6vz46q.jpg]
Odpovědět
Před prázdninama mi zemřel dobrý dračí kamarád... pořád mi chybí.. Ajsleepy

Na obrázku je moje dračice a duch jeho draka, jak na mě shlíží z oblaků... (pokud si pamatujete scénu ze Lvího krále "Remember who you are", tak jsem se trošku inspirovala tím)

[Obrázek: miss_you_by_dragea-d6wbtyb.png]
Odpovědět
Seš v tom kreslené čím dál lepší. Rainbowkiss
Odpovědět
Díky Pinkiesmile
Odpovědět
Ty obrázky jsou famózní... Pinkiegasp
Opravdu máš talent! Twilightsmile
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí! Pinkiecrazy

PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? )
Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
Odpovědět
Obrázek pro Kutýda. Dlouho jsem mu slibovala obrázek, kde bych ho nakreslila jako normálního jednorožce, akorát v jeho MLP barvách. Tak tu je Twilightsmile Je nakreslený, jak je zažrán do hry na piáno (kdyby někdo nepoznal Pinkiehappy ) akorát neumím takovou věc nakreslit, tak to dopadlo, jak to dopadlo...

[Obrázek: kutead_the_pianist_by_dragea-d6whlrj.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)