Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 5: Fight to the finish
#61
No, čekal jsem něco trochu víc, téma má velký potenciál. Bohužel ale v jedné epizodě na pořádné rozvedení fakt není dost času, takže jen vypíchli ty nejdůležitější části, ale nedali jim pořádný náběh, takže vyvrcholení pak bylo takové meh.
Diamond Tiara je typický nudný bezcharakterní záporák, snore.
Písnička měla velmi dobrou melodii, ale text jako od někoho z prvního stupně základní školy.

Asi bych se přidal k názoru, že tohle je epizoda zatím nejslabší. I když Daring Don't byla neuvěřitelně stupidní.

Odpovědět
#62
mám takovej pocit že tam něco chybí, ale nevím co.

Konec : Power Ponies, já myslel že na to nedojde [Obrázek: 154583_mlfw2608-facehoof.png]
Odpovědět
#63
Epizoda se mi celkem líbila, písnička mi připomněla písničku z disneyovské Mulan. Sice by mě zajímalo, kdo vypustil fámu, že Scootaloo dostane svůj CM, ale budiž. Nevím, jestli jsem za to ráda nebo mě to mrzí. Ale potěšilo mě, že to nebyla typická CMC epizoda, kde vyvádějí kdejaké blbosti, ale že se trošku hrálo na city. A jsem jediná, kdo u reprise písně málem upustil slzu dojetí? Pinkiesad2
"Ať se děje cokoli, nikdy se nevzdávej sebe, svých přátel a snů."

Blog
Něco málo z tvorby
Avatar má na svědomí Ema Windpower. Pinkiesmile
Odpovědět
#64
Viděli jsme opět pracovat křehkou psychiku jednoho poníka (tentokrát Scootaloo), což beru jako plus.
To, že se asi vyvrátilo několik fanficů, či headcanonů mi vůbec nevadí. Dokud všechny díly mají nějakou vzájemnou logiku, je to dobré a vůbec by mi nevadilo, kdyby v tom Hasbro pokračovalo.

Ohledně songu: má celkem působivý text, ale jinak nic moc. Hodnotím neutrálně.

Trochu se mi nelíbila, že Rainbow sama se sebou tak trochu bojovala. Myslím si, že to bylo dětinské.
V epizodě Daring Don't (kde se to ještě dalo pochopit) mi to ani tolik nevadilo, ale tady už ano.
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
#65
Epizoda byla awesome, konečně se mluvilo o lítání Scoot, kde bydlí atd. Jen nazačátku měla Harshwiny (nebo jak se píše) divnou animaci Applejackunsure Song byl super, líbil se mi, sice na mě nepůsobil nějak moc, ale byl to nejlepší CMC song. (Taky na konci jak byl záběr na Scootaliin flank, jsem dostal mini-infarkt Rainbowlaugh) Dal bych tak...
8,5/10

EDIT: Nikdy! Tohle byla jedna z nejideálnějších epizod ever, poprvé něčemu dávám
10/10
suh dud
Odpovědět
#66
Scootaloo to má v sirotčinci hezky zařízené.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
#67
tenhle díl je převážně o tom jestli scootaloo bude lítat proto je to flight to the finish.
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV Pinkiesmile
tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be
remake.
Odpovědět
#68
OT:
Podľa mňa by tie CMs naraz dostať nemuseli.Mohlo by okolo toho byť veľa fajn zápletiek,keby ich dostali naraz tak by to už znamenalo koniec seriálu.:/
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
#69
Mně se díl docela líbil. I s písničkou. CM určitě dostanou až na Equestrijských hrách a bude to epic&awesome. První díl, kde poníci dostanou CM. Zatím tu byly jen flashbacky.

První tři díly byly perfektní, 4. stupidní a tenhle ušel. Po Daring Do mám ale ještě větší strach z Power Rangers Ponies.
[Obrázek: power_ponies_logo_for_others_to_use__by_...6wgg06.png]
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#70
Nejlépe se to dá stáhnout na YayPonies na TV rip.

http://pony.bronyasia.com/1td4.php
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)