Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Jsem pořád celá ty ... ty sněhuláku ! Shodí na tebe kostky ledu a s tebe se stane palačinka později se tě dá Empík na talíř ... takže tam budu já Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
*udělá úhybný manévr z Empíkova talíře*

Ha! *Použije nově nabyté super schopnosti palačinky a shodí na Tebe palácové činky Rainbowwild*
Spadneš dolů a kopec je můj! Rainbowlaugh
Odpovědět
Pošlu tě na měsíc na tisíc let a já budu na kopci Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Na měsíci mi dojde, že nejsi princezna Celestie, tak si sbalím saky paky a vyrazím z měsíce zpět na Zem (na kopec), jelikož padám šílenou rychlostí, tak po mém dopadu Tě odhodí tlaková vlna na druhou polokouli. Rainbowwild A kopec je můj! Rainbowlaugh
Odpovědět
pak příjdu já pošlu na tebe svého zákeřného psa a armádu koček které tě roztrhaj na 10000 kousečků které pak sežere pes a kopec bude můůj!!! a celý kopec bude pod ochranou mých vražedných koček,mu hahaha!!!!!! Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Vypustím okolo kopce myši a tvé kočky se rozutečou je chytit. Pak vyšplhám až nahoru a schodím tě dolů a kopec bude MŮJ!
Odpovědět
Jak to zastaralé způsoby ..... pošlu na tebe Santu a ten tě dá na seznam zlobivců takže ty se lekneš a spadneš Twilightsmile Kopec bude zase v mé nadvládě ! Flutterrage Pinkiecrazy
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Já si to ,ale nenechám líbit a rychle lezu zpátky a shodím tě dolů a kopec bude můj.
Odpovědět
Já si ale vezmu lopatu a praštím ti jí o hlavu,ty se skutálíš dolů a budu na kopci zase já Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Zatím co budu čekat až se uzdravým s tý rány. Postavím kanon a sestřelím tě z kopce a kopec bude můj.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)