Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terok - tvorba
ked si zoberes ze viem minimalne o 5 ludoch len z fora co sa zapojili a urcite je ich viac tak kazda mozna canon postava bude pouzita aj viac nasobne takze z toho by som si hlavu nerobil a kreslil to co ti pride ako najlepsie bez ohladu na obsadenost

yay, Terok konecne nieco nakreslil
DABASteam


Odpovědět
teraz som vsimol ze na jej pravom oku (nie z prave z pohladu!) je mihalinca/obocie ZA obrysom tvare, co pripisujem chybe vo vrstvovani
DABASteam


Odpovědět
Ano o tom vím, děkuju Pinkiesmile Nevím jestli to má cenu opravovat, když je to tak malinký detail.
Odpovědět
Tak, mám tu další kresbu, tentokrát zase obyčejnou tužkou. Kreslit klasicky mě baví více než na PC, i když na PC si s tím můžu daleko víc vyhrát do propracovanějšího výsledku.
Musel jsem trošku víc gumovat, protože původně jsem zapomněl křídlo a všiml jsem si toho, až když jsem to měl hotové Ajbemused
[Obrázek: northern_cross_with_scarf_by_ter0k-d59xe1z.jpg]
Odpovědět
Nádhera, děkuju! Už tě musím taky nakreslit...
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
*Prohlíží své výtvory tužkou, prohlíží Blue Stormovy výtvory s tužkou, Terokovu NC a Legedenovy pastelkové majstrštyky. Pak si prohlídne titulek ponyvillských novin, článek od Gabby Gumms - Frolda neumí kreslit.*

Moje reakce
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(05.08.2012, 00:40)NorthernCross Napsal(a): Nádhera, děkuju! Už tě musím taky nakreslit...
Nemáš za co a nemusíš. Já to dělám, protože mě to baví a protože ti chci udělat radost. Twilightsmile

To Frolda: Hlavně hlavu vzhůru a nevzdávej to. Jde ti to dobře Pinkiesmile. Já se taky nenechal zastrašit jen kvůli tomu, že pár jedinců umělo a umí kreslit mnohem lépe než já.
Odpovědět
(05.08.2012, 01:13)Frolda Napsal(a): *Prohlíží své výtvory tužkou, prohlíží Blue Stormovy výtvory s tužkou, Terokovu NC a Legedenovy pastelkové majstrštyky. Pak si prohlídne titulek ponyvillských novin, článek od Gabby Gumms - Frolda neumí kreslit.*
Myslim ze som cital, ze pokial sa venujes nejakej aktivite 10 rokov cisteho casu (nie o 10 rokov) tak by si v nej mal byt ultimate master skilla ... tak pokial po tom case nebudes kreslit ako chces tak si fail ale dovtedy mas prilis vela casu na to aby si nad sebou lamal palicu ci ako sa to vravi.
DABASteam


Odpovědět
Terok se zase jednou nudil, tak dodělal jeden obrázek co kreslil na "Artist Training Grounds Day 6".
Téma bylo "Draw a pony smiling or beaming/Draw a pony having a ball", tak jsem to vzal doslova Pinkiehappy
Kreslit jen obyčenou tužkou mě celkem dost baví, možnási časem pořídím ějaké normální pastelky, nebo lepší sadu obyčejných tužek.
[Obrázek: guys_look__i_have_a_ball___by_ter0k-d5al1nx.jpg]
Odpovědět
Téměř dokonalá.. pěkné stínování a hlavně ucho.. jenom bych (asi) vytkl tu linku, kdy se napojuje zadní noha na břicho.. Tam by asi měla pokračovat linka z nohy a ne z břicha..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: