Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Zavolám si na tebe nuttelu která tě odpálí a já přitom řeknu : Guten morgen mit nutella Rainbowlaugh
A zase kopec je můj.
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Vstanu z popela (z tvého psaRainbowlaugh) jako bájný fénix a označím Elis za porušování autorských práv Nutelly, vezmou ji do vazby a kopec je můj!Rainbowwild
Odpovědět
Vezmu si lopatu začnu kopat kopec a pak z hlíny co sem nakopal si postavim svuj kopec vybuduju si kolem něj hradby hodim si na kopec trůn připoutám se k němu a směju se vám Rainbowwild Rainbowlaugh
Odpovědět
přivolám si Pinkie která tě sestřelí party kanonem z tvého kopce,a pak sestřelí ještě ty ostatní z toho druhého kopce a vylezu na něj. Pak pošlu Pinkie do zrcadlového jezírka kde se naklonuje a ochrání mě i kopec zatímco já budu sedět nahoře v křesílku a popíjet kakao.Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
A dost ! Zničím celý kopec takže nikdo na kopci nebude ! Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
smůla,moje růžová armáda udělá novej a já mu budu vládnou. Ale je tu háček,došlo mi mlíko...Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
sedla jsem do vrtulníku a pomocí samopalů vyhnala ostatní z kopce.Poté jsem kolem něj postavila mohutné hradbyRainbowwild
Odpovědět
Já znova využila růžovou armádu která party canony hradby zbouraly,takže jsem tu já a navíc už mam i mlíko. Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
vztekle jsem skočila na kopec a vypila Mystery shy všechno mlíko a protože bezněj nemohla pokračovat v obléhání,tak jsem ovládla celý kopecRainbowwild
Odpovědět
A já jsem ho zase zničila a byl konec Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)