Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
lidi... chudák kopec, už ho nechte odpočívat Rainbowlaugh
Odpovědět
NIKDY ! Emh .... ale zapomněl jsi na mě takže já tě vyhodím ven,křeslo si zmrazím a usadím se.Kopec je zase můj ! Twilightsmile Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Do sena,nemraž mi pořád to křeslo!Rainbowlaugh Já tě majznu pánvičkou a je to! A kopec je můj.Twilightsmile
[Obrázek: na%20vl%C3%A1sku.jpg.large.jpg]
Rainbowderp
Odpovědět
Takže ty takhle ? Já ti seberu tu pánvičku,praštím tě sní a zamknu do skříně ! A znovu a víc si zmrazím křeslo.Samozřejmě kopec je můj Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
[Obrázek: soundtrack-na-vlasku-227037.jpg]
:D Já té skříni vykopnu dveře,dostanu se ven a pak tě zmlátim tou pánví a kopec je můj. A nech to nebohé křesílko!!Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Já se probudím tebe prostě vykopnu,křeslo proměním úplně na led a kopec je můj Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
U Princezny Twilight,co mám pořád vymýšlet...Rainbowlaugh Takže takhle,já prostě příjdu a vypustim na tebe ovčáky mojí kamarádky,kteří tě zaženou a kopec je můj... A to křeslo si vezmu radši domů...Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
za vás zbiju oba dva s pánvičkami a kopec je moj Rainbowlaugh
Odpovědět
Vládce zimy + Ledovou Královnu zabít nemůžeš Rainbowwild Takže tě zastřelím a sednu si na můj ledový trůn a samozřejmě kopec je můj Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
Vezmu plamenomet a rozpustím tvůj trůn. Ty se lekneš že spadneš a kopec bude můj.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)