Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
ukradnu si Mourka pro sebe,mystery skopnu z kopce a nechám si ho pro sebe
Odpovědět
Za 1. je to holka,za 2. až si budeš s Gail(tak se fakt jmenuje) hrát tak tě nepozorovaně skopnu a Gail bude moje,a za 3. vládnu.Twilightsmile
Rainbowderp
Odpovědět
Během tvého povídámí si s Xxxkou tě shodim z kopce i s trůnem dám si tam svůj trůn a vládnu já Rainbowlaugh Rainbowwild
Odpovědět
Já se vrátím na horu,dám si tam svůj ledový trůn a sednu si vedle Pepana Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
a ja vam strcim pod zadky rachejtle,ktere vas odstreli na druhy konec Equestrie,a tak nyni vladnu ja........hahahahaaa
Odpovědět
Než si odpálila rachejtle vyletěl sem z trůnu vzal s sebou elis pak jí dal an zem a koukáme jak rachejtle letí na druhý konec equestria a pak mími silnými křídly tě odfouknu pryč a zase vládneme s elis kopci Rainbowwild Rainbowlaugh
Odpovědět
Stejně by mě ty rachejtle neunesly Rainbowwild Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
vtrhla jsem na kopec se svoji armadou cvicenych opic,ktere mi ho vydobily zpet.Pote jsem vytrhala pepanovi peri z jeho kridel,ktere se velmi podobaly tem,ktere ma Scootalo Rainbowwild
Odpovědět
Hele jo nech mí křídla na pokoji nebo ti já vytahám srst Rainbowwild Zavolá si mlhu která mu dá zpět peří potom pošle mlhu na opice které nevědí co dělat mezi tim je svážu a pak hodim na druhej konec Equestrie tebe skopnu z kopce sednu si na svůj trůn a vládnu kopci Rainbowwild Rainbowlaugh
Odpovědět
Já se jako vždy posadím vedle Pepana Rainbowlaugh
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: