Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Po několika hodinovém bloudění po Equestrii jsem dorazila zpátky ke kopci.Vrhla jsem se na mystery a skopala ji do hranaté krychličky.Poté jsem vzala pepíka a zahodila ho až za hranice Equestrie,aby si taky užil trochu toho cestování.Jo,a kdo by to nevěděl,tak vládnu kopci.Rainbowwild
Odpovědět
Ne na dlouho... Já jsem se zpamatovala a tak jsem přišla a zmátila tě lopatou do tvaru Rarina Cutie Marku(neptej se mě jak,sama to nevimTwilightblush). A pak jsem tě zahodila až do pouští a ted vládnu.Twilightsmile
Rainbowderp
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom.
Som ťa prišiel vyhostiť pomocou mojej novej nekončiacej armády!
Pojdeš mi po sušienky a keď sa vratiš necham ti nadvládu nad mojim nekončiacim vojskom!

Odoslané z Equestrie

(Sakra čo som to povedal za volovynu na 4. Facehoof)

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Co? Ty mi dáš své vojsko? Rainbowlaugh Tak to tě smetu raz dva a vládnu,jak snadné...Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Vzdali jste se?Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Ha to som chcel bola to pasca a teraz moje vojko ta zobere a odnesie až do kopcov kde žijú draci.
Muhaa a vládnem kopcu s mojou nekončiacou armádov.

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Koukám,že budu muset zase zajít k Zrcadlovému Jezírku...Rainbowlaugh Tentokrát si však naklonuju své kočky a psi a mám jich též nekončící armádu!Rainbowlaugh O zbytek se postarají a já vládnu!

Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom.
Použijem obrovskú vzducholoď ne ktorej mám svoju novú armádu zloženú s nekonečným počtom ponýkov.
A vypustím na vás mlieko a kosti ktoré tvoj zverinec začne jesť a ja len pridem a prepadnem vás a vyhostím do ďalekej krajiny vzdilenej 7000 AU(pozri googel). Vypustím jazero a kopce sú moje.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Já na kopec půjdu s politiky v zádech a to uvidíte ten fofr jak pojedete z kopce!
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Ale ja a moja armáda sa politikov nebojíme a zavreme ich do hladomorneRainbowlaugh
A teba vyvesím nad moj trón ako trofej(deňne ťa budú strážiť 1000cky vojakov a jaPinkiehappy) do takej nerozbitnej kupoly.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)