Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dlouho a jak často MLP sledujete?
#71
Nejde nijak zprůměrovat. Určité období nonstop, určité období pořád. Teď zrovna nonstop, protože jsem začal hrát MLP game a ozvala se závislost. A počítám, že dokud budu strašit tady, budu se dívat nonstop...
Odpovědět
#72
Zezačátku, když toho logicky bylo v zásobě mnoho, tak jsem dal i 3 díly denně. Pak jsem zjistil, že takhle bych to shlédl všechno během chvíle a pak bych neměl na co koukat...Stejně jsem totiž dopad u Dr. House. Tak jsem to snížil na 1 díl/ 1 den...pak 1 díl za dva dny...v současnosti tak 1-2 díly za týden. Už jsem u E04S04, takže šetřím. Rainbowlaugh
Co budu dělat, až mi dojde zásobník, nevím...asi začnu koukat od začátku...ale to již není ono.
Odpovědět
#73
Právě si opakuju celou 2 sérii a to ve slovenskym dabingu a potom se chci vrhnout ještě shlédnout nějaké díly které jsem nestihl zkouknout Rainbowlaugh
Odpovědět
#74
když mam na to náladu
Odpovědět
#75
Jááá si zrovna opakuji všechny díly abych navázal na 4. Sérii Ale jinak se zhruba jednou týdně snažím podívat aspoň tak na tři díly.
Odpovědět
#76
Hodně často. O víkendech si dělám MLP chvilku a sjedu si na jednou 4-5 dílů, na které mám chuť. Samozřejmě, že sobotní premiéru nevynechám a ten díl mi pak projde ještě několikrát. Twilightsmile

O všedním dni si pouštím nějaký díl, který jsem už delší dobu neviděl, nebo si dávám na YT díly, kde jsou lidé, co nahrají své reakce a společně s nima si tak nějak připomenu i své reakce na určité věci, které byly nejvíc wow. Pinkiesmile

Pak, když jezdím do Prahy, tak v tabletu mám 20 mých nej dílů a za tu hoďku ty dva - tři díly zkouknu a to někdy i s ostaníma cestujícíma ( jednou to byly i děti ), kteří po očku sledují, cože si to pouštím za kreslený film a děsně se u toho bavím. Twilightsmile

Suma sumárum: Některé díly jsem viděl šestkrát, ale jsou i takové, které jsem shlédl už po třicátý a stále z toho mám krásný pocit. Pinkiesmile

PS:Když jsem byl minulý týden bez PC, tak jsem během 4 dní shlédl na 30 dílů. Pinkiecrazy
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#77
Já jsem brony už přes rok a ještě nedávno jsem mlp sledoval hodně aktivne ale v poslední době už ne tak moc ale rozhodně když je novej díl nebo nnějaké novinky
Odpovědět
#78
no každou sobotu a když jsem doma tak dívám na MLP v televizi ( no vlastně je mám na hatd disku Pinkiehappy v hodně dobrý kvalitě s překladem od Bronies.cz )
A každý den (někdy 2x za den ) se dívám na bronies, My little pony FB atd.
Odpovědět
#79
Takhle, MLP sleduju, ale málokdy dokoukám celou epizodu (výjímka jsou poslední díly S4), vždy si pustím část a potom se rozhodnu, jestli se na to podívat celý. U optimisty a povahy jakou mám já je těžký si vybrat dobrou epizodu, když se mi líbí většina epizod. Pinkiehappy Co se týče YouTube, na tom jsem každý den a od doby, co jsem Brony, nebylo dne, kdybych neviděl něco s poníkama. Na Bronies se též snažím být co nejčastěji, taky už dlouho nebylo dne, abych tu nebyl Pinkiesmile

Taky se těším jak oslavím moje první výročí okupace tohohle fóra Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
#80
Od začátku S4 nemám nějak čas se podívat na epizody více než 1-2x Twilightoops(
Potřebuju to, měl bych si někdy vyhradit čas.

No zato hodně MLP věcí vidím online, art, videa a tak. (FB mi tím přetéká)
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)