Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Když NMM střílí lasery po Celestii, ozývá se stejný (resp. dost podobný) zvuk, jako když střílí Dalekové.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Ano Jeryku. S4 je temnější, akčnější i epičtější, než předchozí sérky. V epizodách z prvních dvou řad většinou řešili takové ty všední obyčejné problémy až na pár vyjímek a tady? Když pomineme NMM, tak tu máme kouzelný komiks, příprava na Eq hry, vampyrizmus, tajemný stín v prastarém hradu, gigantické absurdní červy s "Hen..i" chapadlama (jak to tu někdo zmínil) atd... Prostě serie pro nás pro FANDOM !!Rainbowkiss
Odpovědět
Jo, S4 se mi zatím moc líbí Rainbowlaugh
http://youtu.be/8YW7azvY0LM Tady je ta Dalek Luna

@Kalkulačka
Odpovědět
Nevíte, jestli už nevydali nějaký info o epizodách 17 a vejš? Já nemůžu nic najít.Pinkiehappy
Odpovědět
Ještě ne.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Jak som tak nad tým rozmýšlal:
Predmety nabudú klúče ani vodítka k najdeniu klúčov.
Mane6 pripomenú aké boli kamarátky lebo pride niečo ako 2. Discord. Neviem presne ale niečo také, nový nepriatel. A v poslednom dvojdiele(ak bude) zasa vyhrajúRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Pravděpodobně, ale co ta modrá krabice, musí jí něčím otevřít Pinkiesmile
Bude v ní Boneless 3 Pinkiehappy
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
To bude mať ten nepriatel a keď ho porazia..
NOPE ja idiot.
Oni pojdu na vypravu za klučmi ktore bude mať ten nepriatel a on ich tak jak Discord rozhneva(alebo podobne) a potom sa vratia do ponyvile a tam zistia že nejsu take ake boli a potom sa tam vratia a vyhraju!Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Nebo budou muset porazit 6 bosů a z každého z nich jim padne jeden klíč a v té krabici pak bude gratulace od Hasbra Pinkiecrazy
Odpovědět
Spoiler of Spoiler in spoiler:
Takže najnovšie je už aj Rarity alicorn :O [Obrázek: 542840__safe_twilight+sparkle_pinkie+pie...a+wish.png]
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: