03.02.2014, 18:11
Je to dosti kostrbaté, ale tak na počítači jsou ty začátky celkem těžký no. Pravé oko (z pohledu Pinkie) by mohlo být o trošku níž.
Nesedí mi ta přední pravá noha, je taková chcíplá.
Jinak je to fajn
Nesedí mi ta přední pravá noha, je taková chcíplá.
Jinak je to fajn


A pri trocha šikovnosti sa to dá urobiť s týmto spôsobom aj okrúhle.. Inak čo sa týka vyfarbovania.. V Paint tool sai existuje kýblik ktorý ti určitú plochu vyfarbí a ak si to správne oddelíš vrstvami tak to nebude po vyfarbení kostrbaté a vyfarbí ti to pekne čo potrebuješ.. (Alebo existuje taká palička ktorá je nad štetcami a pod paletou farieb. Tá ti vlastne označí plochu ktorú chceš vyfarbiť..)


![[Obrázek: flutteyxy.png]](http://www.imagehosting.cz/images/flutteyxy.png)
![[Obrázek: hogwards_mlp_love_story_by_pexxastar-d78fucp.png]](https://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/060/6/2/hogwards_mlp_love_story_by_pexxastar-d78fucp.png)
![[Obrázek: hogwards_mlp_love_story_part_2__by_pexxa...78fwng.png]](https://th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/060/4/a/hogwards_mlp_love_story_part_2__by_pexxastar-d78fwng.png)
![[Obrázek: hogwards_mlp_love_story_part_3_by_pexxastar-d78fxmv.png]](https://th07.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/060/3/4/hogwards_mlp_love_story_part_3_by_pexxastar-d78fxmv.png)
![[Obrázek: leina_batpony_request_by_pexxastar-d78hj40.png]](https://fc04.deviantart.net/fs70/f/2014/060/f/c/leina_batpony_request_by_pexxastar-d78hj40.png)