Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Ne

Už jsi někdy dostal/a do obličeje rajčetem?
Rainbowderp
Odpovědět
Ne(naštěstí)

Už jsi někdy zpíval jakoukoliv písničku na KaraokeParty a pak jsi měl problém rozlišit hlas svůj a interpreta(sice to bylo ztišený, ale Chestere, změň si hlas! Pinkiehappy )
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Ne

Už jste někdy zpívaly karaoke a pak zjistily že někdo stojí za vámi ?
Odpovědět
JopTwilightblush

Už jsi někdy jedl/a kočičí granule?
Rainbowderp
Odpovědět
Ano
(okej, nebylo to přímo karaoke, ale stalo se)

Už jsi někdy cvičil/a při poslechu Linkin Park? Rainbowlaugh
(je to odpověď na Niky, granule jsem nikdy nejedl..dobrá, ochutnal jednou kousek Facehoof Rainbowlaugh )
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Ne.

Už jste někdy dělali s kamarády hlouposti na veřejnosti a kolemjdoucí na Vás divně koukali?
Já magorem? Kdeže! Jsem jen limitovaná edice! Rainbowlaugh
Odpovědět
Ano

Už jsi někdy zakopl/a o psa?
Rainbowderp
Odpovědět
Ano

Už jste někdy skákaly přes potok a spadly do něj ?
Odpovědět
Ano, dokonce jsem málem utonul v bažině.


Už jsi někdy seděl sám v rohu tmavé místnosti venku už slunce zapadlo, holé větve opadaných stromů se kymácely ve větru, zatímco si soused nahlas zpíval: "Já jsem malý mysliveček, dřu si pytel o stromeček, jsem to ale nezbedník !" ???
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Ne Rainbowlaugh

Pokračujte...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)