Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragea a její tvorba
Mno moje kočkodlačka nemá nic společného s kočkodlakem v Eragonovi, ani v žádné jiné knize Rainbowwild Možná jsem se krapet inspirovala Kočkodlakem Xinem, ale to asi pouze dobou, kdy se v kočkodlaka měním a jak dlouho jím jsem. Twilightsmile
Odpovědět
Tak jsem dneska skoro celý den kreslila a nakreslila křížence vlkodlaka a draka Nessu... skener mi sežral oranžovou barvu a udělal z ní vyblité cosi.. a o tom řetízku ani nemluvím Twilightblush Snad se jinak líbí Twilightsmile
[Obrázek: nessa_at_by_dragea-d78m86c.png]

Tady jsou WIP Twilightsmile
http://dragea.deviantart.com/art/Nessa-WIP-437691017
http://dragea.deviantart.com/art/Nessa-WIP2-437706414
Odpovědět
Dost dobré takové Hybridní Rainbowlaugh Moc se mi to líbí Twilightsmile
Ps: Máš super podpis Rainbowkiss
Odpovědět
So cool. Jak se říká kříženci draka a vlkodlaka? Pinkiesmile
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Tento obrázek se mi mimořádně líbí, hlavně ta první skica mě donutila se zastavit. Asi proto že nebyla pastelkami jako všechny tvé ostatní obrázky a najednou mi přišla jiná, zvláštní.
Nechtěla by si jenom tak vyzkoušet kreslit i jiným způsobem? Docela by mě zajímalo jak by od tebe vypadal akvarel, nebo třeba jenom kresbička tužkou (jak tak koukám na toto, myslím, že by to dopadlo jedině dobře)
Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Vlčátko má pravdu - čistě tužka by ti slušela Pinkiesmile
.
Odpovědět
Vlče, Baterka: Mno můžu to zkusit, ale s pastelkama jsem tak nějak největší kamarádka Twilightblush Každopádně, za zkoušku nic nedám... O akvarelu už jsem taky uvažovala Twilightsmile

Každopádně děkuju moc za chválu Twilightsmile
Odpovědět
Tož jsem zkusila něco udělat jenom tužkou, jak mi tady někteří radili a...nevím no... snad se líbí Pinkiehappy
Jinak je to obrázek pro dračici Aky Twilightsmile
[Obrázek: aky_by_dragea-d7cdu4c.jpg]
Odpovědět
Hezky namalované, jen to pravé rameno mi nepřipadá realistické Twilightsmile (takový trapný pokus o kritiku Rainbowlaugh )
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
tužka ti opravdu pomohla. Pinkiesmile vypadá to lépe .
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)