31.03.2014, 20:56
Ouyeahhh this is my jam! Zase jedna okouzlující melodie, kterou z hlavy jen tak nedostanu...

Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...
Medium is the happiest I’ll ever be...
|
Elektronická hudba
|
|
31.03.2014, 20:56
Ouyeahhh this is my jam! Zase jedna okouzlující melodie, kterou z hlavy jen tak nedostanu...
![]()
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...
06.04.2014, 21:07
Dobrý elektro swing si vždycky rád poslechnu. A tenhle je opravdu povedený
![]()
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...
07.04.2014, 18:16
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.04.2014, 18:18 uživatelem Nivek938. Edited 1 time in total.)
Když sme u tý elektronický hudby tak sem taky přidám jednu ale je to non-pony
![]() Tak si to užijte snad se vám to bude líbyt ![]() https://www.youtube.com/watch?v=Xh2DEUUR7QU A aby se neřeklo tak sem dám ještě jednu ![]() https://www.youtube.com/watch?v=w1qC5cSYamc
Co dodat jen:
Give me a Paw
27.04.2014, 20:33
I Love Everything Pohodová muzika...
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...
Celkem dobře zremixované zvuky ze seriálu
![]()
30.04.2014, 18:14
a pořádně oba nahulit!
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore !
![]() Dune - Can't Stop Raving ![]() DA
01.05.2014, 19:50
11.05.2014, 20:35
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.05.2014, 20:35 uživatelem Arctic Blue. Edited 1 time in total.)
Nový příspěvek do mého oblíbeného alba Tavi and Scratch - The Relationship od YourEnigma!
![]() Celé album ZDE
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...
03.06.2014, 20:07
Hoofdachest v nové verzi. Líbí
![]()
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be... |
|
|