Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Po dokončení zĺhavých opráv som začal stavať nové, najúčinnejšie obranné ďelo aké chan zostrojil.
...
Sedím v mojej pracovni a pijem horký čaj(na zamyslenie(ten čaj)). Premýšlam či nezaútočim na zámok královnej Ekavy. Malo by to vela výhod a je jednu velkú nevýhodu.
Výhody: vela zlata(bitov), kopec otrokov, nový zámok, strategickú pozíciu...
Ale tá nevýhoda. Oni si tam totiž chovajú draka! A nie volajakého ale hneď toho najmonejšieho! Pri dobývaní by to bol velký problém. Ale táto nevýhoda by sa mohla pretvoriť vo velkú výhodu, ak by som si draka ochočil. Potom by ma nikto nepremohol.
Muhahahah!
Ale jak toho docieliť?
...
S Chanom sme sa dohodli že vyrazíme, <to bude stranda, 2vs drakRainbowlaugh>.
Skôr si ale spravíme zásoby na cestu.
....

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Králov deník. Dátum <diera>.
Sme na ceste už 2 dni, dnes som stretol milú pocestnú obcodníčku s magickími predmetmi. Hneď ma zaujal mystický kovový klúč. Opýtal som sa jej naň. Odovedala "Tento klúč je to najvzácnejšie čo mám. Získala som ho od jedného velkého draka. Povráva sa že s ním otvoríš všetky zámky a vytvoríš aké len chceš dvere. Používam ho keď niekde zabudnem klúče od domu *smiech*"
Jasne že som ho bral. Iba 8000 bitovRainbowwild. Doma mám plnú pokladnicuRainbowlaugh.
Ponaučenie: žiadne

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Králov deník. Dátum <diera>.
...
Cesta na hrad pokračuje. Už viem čo si užijú poslovia na svojej ceste.
Dnes sme s Chanom stretli Chalinga. Tváril sa ako normálny oprotiidúci poník, ale potom sa premenil a chcel skočiť na Chana. Ale odrazil som ho a zničl mojim vysávačom života. Keď sme jedli pod stromom tak na mňa padlo jablko. Spýtal som sa seba. "Prečo jablká padajú?"" Niečo ich priťahuje k zemi?".
....

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Připojím se AleXane. Pinkiesmile
Proč vlastně jdete na ten hrad? A co se děje s kopcem?
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Králov deník. Dátum: <diera>.
Sme už v polovici cesty keď naproti ide ten zradca z Ekvinho královstva! Prišiel ku mňe a povedal "..." Odpovedám: "Ideme pozdraviť královnu Ekavu. A ty prečo ideš našim smerom?
[Hmmm. Dal by sa využiť ako sprievod! Tým sa možno aj dostaneme k drakovy! Možno.]
"Tak pojdeš s nami?"
"Z radosťou! Poznám skratku!"
Ponaučenie: Chop sa každej príležitosti.

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
jako, já jsem zrádce?
Aha, už si vzpomínám... Facehoof
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
čo je v <> je vplyv prostredia
čo je v [] je to čo si myslím
čo je v ""je čo hovorím/íš/..
čo je v () je poznámka
Zvyšok je čo robím.(normálne)
A zvyšok si hovorím pre seba(v deníku).
...Niekedy sa to mení, ale vyplíva to potom z kontextu.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
„Já tu dlouho nebyl a skrýval jsem se někde v lese, takže nevim teď, co se kde šustne.“
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Králov deník. Dátum <diera>.
Po dlhej ceste sme konečne tu!
Hrad Královnej Ekavy v plnej kráse!
<prerušenie písania Chanom>
"Máme problém! Blížia sa stráže! A rýchlo!"
"Počkáme ich"
Uno: "Vydržte, skúsim to vybaviť"
Po chvíli sa k nám nám Uno vybavil vstup do hradu. A rovno k Královnej Ekave.
A: Zravíčko Královná Ekava!
E: Čo tu robíte?!
A: Prišli sme vás pozdraviť.(lebo ja nikdy neklamemRainbowlaugh . Teda, aspoň keď sa dá)
E: aha. A?
A: (pokojným tónom) A zmocniť sa vášho Hrdu, ludí, bohatsva á (dramatická pauza) vášho draka.
<šum v pozadí>
E: stráže! Zatkni ich! Hneď!
Na predom zvolený signál Chan, ktorý zostal pred dverami, rozbil zvere a namieril na Ekvu gulomet.
A: myslím, že ja som tu teraz v pozící rozkazovať. *smiech*
E: *odplula si*
A: To nebolo pekné na "Královnú" nemyslíš? Radšej mi povedz kde máte toho draka.
E: Nikdy!
A: Tak si ho nájdem sám.
Chan! Postraj sa o Ekvu a ja zatial uspím draka, potom to tu nejak ovládneme a zistíme ako ho skrotiť.!
Tak som sa vydal dlhým schodiskom dolu do hory. Tam som našiel spiaceho draka. Nabil som do pušky 3kg nálož uspávadla. Vystrelil som. Čo nevidím, nálož sa odpinkla od panciera ako nič. Naštastie sa nezobudil.
Zistil som čo robí hrad na ochranu. Po celom dúpäti sú sirény.
Vyradil som im elektrinu a vrátil sa hore. Medzitím sa Chan zmocnil celého hradu.
.....

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
ježiš, toto jde moc do násilí poníků. Stahuju se z boje.
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)