Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedna věta
Ale přidej, přece nemůžeme naše zákazníky nechat odejít domů tak polehku!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Dostanete tedy ještě samotnou Princeznu Lunu plus měsíc, opět zcela zdarma!
Rainbowderp
Odpovědět
A pokud zavoláte ne do třiceti, ne do dvaceti, ale do deseti minut, obdržíte navíc i toto praktické ramínko na šaty!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ne, obdržíte celou sadu těchto úžasných ramínek!
[Obrázek: 360430.jpg]
Rainbowderp
Odpovědět
A pro prvních několik z vás tu máme i plastového zahradního trpaslíka, jako ocenění za Váš zájem!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Čemuš se prostě nedá odolat!
Rainbowderp
Odpovědět
Ja tomu proste neviem odolať! (Hlavne za tú Lunu)
-štasný zákazník

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
To je jasné, jak by jste taky mohly odolat někomu tak okouzlujícímu jako je Lulu a ještě celý měsíc!
Rainbowderp
Odpovědět
Tomu sa proste nedá uveriť!

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
A navíc si ten měsíc můžete přejmenovat jak chcete!
Rainbowderp
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)