Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedna věta
Říkáme mu samodoplňovačpračky, je to supr přístroj a pokud ho chcete, musíte pro to něco udělat.
Odpovědět
A to iba jediné!

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Zavolat na číslo 999 888 111 a objednat si ho nyní!
Odpovědět
A když budete mít štěstí, dostanete zdarma ostrov!

Odesláno z Canterlotu
Rainbowderp
Odpovědět
Ale není to takový ostrov jaký nejspíš znáte, je to ostrov 5x5 metrů, on to vlastně a ani není ostrov, spíš je to kupa odpadků, ale pššššt.
Odpovědět
Alexandros si len uťahuje, je to luxusný podmorský ostrov! Áno, dobre počujete tých 5x5 je iba heliport a vchod dnu a tiež aj odpadky v koši ktoré kým prišla ľoď OLO tak prekypel.
(2 vety ale pssssRainbowlaugh)

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Samozřejmě, dělal jsem si jen srandu AJ lie, rozhodně to není jen kupa odpadků a použitých ponožek AJ lie
Odpovědět
Presne tak, a tiež sa nemusíte báť zatekania, všetko máme pod kontrolou.

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Sice poslední majitel kupy odpadků... teda, chtěl jsem říct ostrova, dopadl tak, že připlaval exekutor a vzal mu jeho televizi, ani nevěděl proč, prostě jenom přišel a vzal si ji, možná to ani nebyl exekutor, prostě nějaký random týpek.
Odpovědět
A nikto nevie že som to ja určite nebolAJ lie

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: