29.05.2014, 18:44
Nemyslím hlúpy, proste taký taký chaotik. Tým "šialený" som myslela chaotický maniak, alebo inak Master of chaos.
Ja tiež.
Ja tiež.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for 
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "

" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "






Ale je pravda, že už nedělá nic moc špatnýho (S04E16), takže už to není správnej záporák, ale je to borec.