09.06.2014, 13:54
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09.06.2014, 13:55 uživatelem DarknessAngel. Edited 1 time in total.)
Vau... Neko máš dosť veľký talent
. Myslím tým toho Human-a
. Myslím tým toho Human-a
Darkness accompanies you. Try to think who is actually the wrong one. (I love Dark Twilight Sparkle
.)
Skype : kekolime.321
STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫
dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com
.) Skype : kekolime.321
STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫
dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com


ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT I NA SEBE SAMÉ JE DŮLEŽITÉ, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT I NA POVINNOSTI A, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. 

![[Obrázek: PicMonkeyCollage_1.jpg?ver=0]](http://img4.rajce.idnes.cz/d0406/9/9370/9370129_3ebb9e3b7868aac0e5e636d79a0f55cc/images/PicMonkeyCollage_1.jpg?ver=0)


