Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Azu v mžiku relogne z mága na druida, promění se v kočku a chytá slaninu poletující kolem.

Sabili si neuvědomuje, že na sobě má stále slaninový extrakt, který krémově bílou kočku neskutečně přitahuje.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Sabilí si začíná uvědomovat že se jí asi tím skokem z hradu požkodil mozek.
,,Nevadí!" zavolá na Mid.

,,Jé, to je ale roztomilá Azu." Podívá se směrem dolů.
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia, neskôr aj hradu bývalej královnej Ekavy.

Moje mesto a hrad sú v troskách!!!
Všetko čo som vybudoval, všetko čo so vytvoril je preč!
Toto nestrpím, ja sa vrátim a s plnou silou uderím a chystajte sa, NA POHROMU!

---
Pri plánovaní stratégie mi prišlo na rozum všeličo. Con aj Van sú nanič.
Ale Van!
Ten použijem na seba!
Fredo, môj drak ten začne útok.
A bude to presne takto ...

---
Jemné zapískanie na flautu zosilnenú zosilnovačom s výkonom 5000W musí byť počuť aj za hradby, to zobudí Freda v jeskyni. Dávam na seba Van (prestrojenie) a berem podobu Midnight. Dostanem sa za hradby a vyhlálim armáde seaponies a zvyšku nech sa pripravia na konceret a nech tam budú všeci.
Zatial som zliezol za Fredom do jaskyne. Tam naňho nasadnem a raketometom rozbíjam strop. Práve včas!
Skôr než som s Fredom zaútočil na seaponies s ohňom tak som vyniesol reč:

Môj kopec, moje mesto a môj hrad Consilvánia bol zničený.
Ale to neznamená že si ho nevybudujem znova a lepšie a honosnejšie a bezpečnejšie!
A už ma nikto neporazí!

"Fredo, OHEŇ!!!"

Seaponies sa skrývali kde sa dalo, všetkých zosmažil oheň očisty.
A Midnight, Jadus a spol. dezertovali.

Chan: "Čo bude teraz, pane?"
AleXna: "Nový vek a nová dinastia Chan, AleXanova dinastia"
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
You are just a part of our plan.

Všechno co se stalo se stalo, protože jsme dovolili aby se to stalo. A co se stane je jen výsledkem toho co tu vidíš! Naše armáda nedezertovala, naše armáda udělala přesně to co udělat měla.

We are waiting!
Odpovědět
To
sa
ešte
uvidí!
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
"On si fakt mysli, ze ten jeho "odpor", je jeho vlastni vymysl?" pohladi jednoho hydraliska po hlave. "Deti v dnesni dobe nemaji predstavivost, neumeji si hrat a uz vubec prohravat." vrti hlavou s falesnym soucitem.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Sabilí vyběhne za Vojnovým hrdinou 38,( samozřejmě s Azu v patách kvůli slanině) a rozbiju mu o hlavu Discord lampu.
Odpovědět
Týto ludia sú záhuba, a eśte som aj schytal zozadu lampou. Proti tomuto sa obránim! A postavým taký hrad cez ktorý nikto neprenikne!
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
"Kecy v kleci," rekne, zavre ho do klece a kopne ze skaly primo do more, kde ho sea ponies namoci do kafru a nechaji smrdet.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
,,Ty trávo! Třicet osmička v moři. Hustýý...." Udiví se Sabilí a napije se ze svého hrnku s kakaem.
Mozek už se jí pomalu začíná vracet do normálu.
Udiveně se koukne na trosky hradu a na Jaduse opravující hradby izolačkou. Dolije si kakao z nekonečné termosky do hrnku.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: