Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Ďakujem ti Kovu. Čas ísť na dovolenku a nechať Chana pracovať. Kto súhlasí?

Odoslané z Equestrie šunky.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
,,Nemám dôvod nesúhlasiť."

,,Keď chceš na dovolenku tak mám loď čo prekoná veľké vzdialenosti za pár sekúnd. Môžme ukradnúť aj Tardis."
Odpovědět
Hmmm. Dobrý nápad. Už iba zvoliť destináciu. Keď som býval malý poznal som jednu zátoku v ktorej bola strašne dobrá voda a super jedlo. Lenže to tam zrovnal meteroit(/d) zo zemnou.

Odoslané z Equestrie šunky.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Sablí vyčkává jak se AleXan a Kovu rozhodnou.
Odpovědět
Ja myslím že tá tvoja loď dokáže cestovať všade, že?
A Sabilí bereme určite sebou.

Odoslané z Equestrie šunky.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
,,Áno všade, a keby sme mali Tardis tak aj vždy, neviete náhodou kde je Tardis? Doktor bol naposledy tu na kopci než prišli dálekovia."
Odpovědět
Sabilí se začne dívat všude okolo.
,,Nevím, nenechali ste ji náhodou v ruinách?''
Odpovědět
,,Pochybujem že by doktor utiekol armáde dálekov ktorý sa spokojne vrátili na Skáro. Doktor potreboval viac energie na štíty takže musel odhodiť niektoré miestnosti. Keď Tardis zomrie tak jej vnútro sa prispôsobí prostrediu takže hľadajte modrú telefónnu policajnú búdku z 50 rokov o veľkosti od 10 metrov do 500 kilometrov, a keď Tardis nezomrela tak hľadajte búdku o šírke jedného metra a výške troch metrov. Alebo objekt podobný tomuto:
[Obrázek: 11th_doctor__s_tardis_by_time_lord_rassilon-d35wfe7.png]
Pomocou senzorou je bude hľadať C.U.M Equestria z orbity, ale Tardis môže byť kdekoľvek na Zemi takže navrhujem postaviť ďalšiu loď."

*One hour later.

* Nákresy novej lode triedy prometheus boli dokončené:
[Obrázek: prometheus-class-starboard.jpg]

[Obrázek: BP%20UFP%20Prometheus%20ventral.jpg]
Predpokladané dokončenie: dnes 20:00.
Odpovědět
,,Oukej.'' Řekne Sabilí
,,Takže hledáme modrou budku o velikosti 10 metrů do 500 kilometrů nebo budku 1x3 metrů, right?''
Odpovědět
,,Áno, presne."
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)