Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Rozhodnuto. Zajtra Sabilí odchádza za *insert name* aby sa naučila s TARDIS a my s Kovuom na jeho loď hladať a chytať.

+(Očakávam od Sabilí príbehy zo školy. Spolu s Kovuom tiež nejaké nahánačky. Kedže tu zas od raňajok nebudem tak sa snažte aj bezomňa. Ja sa nejak už pridám)+
+(zajtrajškom myslím dnes! Rainbowlaugh)+
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Sabilí musí nejdříve záaplašitt vzpomínky a položí před sebe velkou knihu.
,,Time to learn!'' Řekne a otevře knihu
Bod 1) otevřít Tardis
Bod 2) nastartovat Tardis viz. strana 2 až 220
,,Toto bude dlouhá noc.''
Odpovědět
Chystám moju najvetšiu pasť v živote! (Ano, to som už hovoril. Ale toto je niečo iné.) 80 stabilizačných tyčí vytvárajúcich gulu. Akonáhle sa do jej stredu dostane loď. Kludne aj medzi časová, neunikne. V tom čase sa nepadne a vyhráme! Takýchto pastí rozmiestmime si 20. Už iba nahnať nejakého pánka.

Odoslané z Equestrie šunky.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Sabilí pro čítá stranu 25
,,Aha, takže zatáhnout za červenou páčku, zmáčknout modrý čudlík a červeným puntíkem!'' Řekne a usrkne ze svojeho kafe
Odpovědět
(pozná alebo pozerá niekto z vás doctora who?)

,,Okej vidím že úlohy sú rozdelené. Alexan s tvojím plánom súhlasím. Rozdelme si lode chceš Equestriu alebo Garunu? A keby prišla hliadka Pánov času aj s bojovými loďami tak máme výhodu lebo vieme kam mieriť:
[Obrázek: war_tardis_type_91_spire_by_time_lord_ra...2oq3ce.png]"

Odpovědět
Sibilí opatrně zavře knížku
,,Doufám že si všechno pamatuju....''

(Bohužel nedívám se ale viděla jsem jeden díl!)
Odpovědět
(Pozeral som útržkovitoRainbowlaugh ale je to zaujímavý seriál)
Berem si Equestriu. Budeme sa zatial potulovať o galaxiách a rozhadzovať pasce (keď tak premýšlam. Mal som ich vyrobiť viac). Keď budeš svojich 10 spravených. Ohlás sa.

Odoslané z Equestrie šunky.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
,,Pasce rozmiestnené už len čakať, ozaj nepresunieme sa radšej v čase teraz napríklad o 500 rokov a pozrieme sa či tam nie je niaky pán času?"

(teraz ma napadlo že na čo nám je Tardis keď v čase cestujeme pomocou škrtu antihmoty vo warp gondolách a v priestore pomocou entity nájdenej na lodi Event horizont pri plute)
Odpovědět
Sabilí jsi sedne na venkovní lavičku a pročítá si knihu. Sem tam se podívá na vesmírnou loď
Odpovědět
500 rokov? Môžme vyskúšať. Len aby sme sa neodelili.
Npr. Ty pôjdeš 500 dozadu a ja dopreduRainbowlaugh
Tak dopredu!
*vzzz*

Odoslané z Equestrie šunky.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)