Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Tiger se posadí a široce se usměje a nastraží ucho.
Trollestia
Odpovědět
,,Sabilí? Ty a Alexan?"
Odpovědět
No dobre tak teda začnem ,,Narodila som sa ako každý prostý poník a mala som biele telo a slabulilínko ružovú hrivu a chvost. Bola som hravá a milovala som rodičov nadovšetko ako sa dalo. Škôlke ma trocha šikanovali že sám krivé uško ktoré sa mi nakrivilo pri prvom páde o snažený sa lietať. Bránila som sa ako išlo ale nešlo to. V škole som už uško také nemala a zmenila sa mi zarba srsti do modrej a hriva pridala silnejší odtieň ružovej. V škole som bola najrýchlejšia zo všetkých vrátane žrebčekov. Keď som dostala moje CM mráčik s vločkami a modrým bleskom bola som šťastná. No v 10 rokoch som sa mala predstaviť na Canterlotskej univerzite JUNIOR Mladích rýchlikov. Boli tam rodičia aj porodcovia. Keď som povedala pár viet o sebe, všetci sa na mňa usmievali a to mi dávalo šance na to že ma prímu. No začala vojna a mi sme o tom ani nič nevedeli keď odrazu vošli a zaútočili na všetkých v miestnosti.... ja so vedela lieťať a odletieť ale rodičia boli zemní poníci a vraveli mi že mám utiecť že oni ma dobehnú no, no... nedobehli... teraz mám 12 a stále na to neviem zabudnúť... no popritom chcem...ja už ďalej nemôžem... môžem prestať?,,
Odpovědět
Sabilí na chvilku nevnímá, protože přemýšlí.
Kovu ji vytrhne z přemýšlení
,,Ať se mě ptáš na cokoli, je to ano!''
Odpovědět
,,Em.... čo sa to tu deje?,,
Vystrašená Sabrina sa hľadí a je strápnená tým že si myslí že ju nikdo nepočúval...
Odpovědět
Tiger Eye se rychle zvedne a otočí se na Máňu, která se snaží usmívat. jako obvykle ze chichotne a dostane záchvat smíchu. Rainbowlaugh ,, s-s-s-sorry!!! Rainbowlaugh" snaží se ze sebe dostat ve smíchu...
Trollestia
Odpovědět
,,Noo tak dobre ja som si myslel že to v tej klietke a v stane aj niečo znamená ale keď máš radšej Alexana tak ja ti nebránim."

*Odišiel do hradu.*
Odpovědět
Potom sa Sabrina uvedomí že nebude usmrkaný poník. Sadne si a snaží sa usmievať ale je to ťažké cez tem smútok.
Odpovědět
Sabilí v stane a běží za Kovuem
,,Kovu!'' Zakřičí

(Proč se mi zdá že od té doby co jsem přišla se tady řeší vztahy? :p)
Odpovědět
Máňa snažící se usmát se podívá na Sabrinu.
Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: