Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
BAN lebo ja viem Rainbowlaugh
děkuji za část mého dětství strávené tady! Twilightsmile
Odpovědět
Máš BAN za mě. Rainbowwild
Trollestia
Odpovědět
BABABBABABBA BAN
děkuji za část mého dětství strávené tady! Twilightsmile
Odpovědět
Máš BAN, protože jsem NEVIDITELNÁ!!! Trollestia Rainbowlaugh
Trollestia
Odpovědět
BAN aj ja AJ lie
děkuji za část mého dětství strávené tady! Twilightsmile
Odpovědět
Máte BAN protože jsem tady
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
BAN great!
děkuji za část mého dětství strávené tady! Twilightsmile
Odpovědět
Máš BAN protože ano!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
BAN lebo AleXan tu není už dosť dlho...
děkuji za část mého dětství strávené tady! Twilightsmile
Odpovědět
Máš BAN protože začínáme panikařit!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 28 host(ů)