30.08.2014, 10:49
Máš BAN protože to moc dobře vím
kyseláče, umění, cigára
|
Máš BAN !!
|
|
30.08.2014, 10:51
Ban lebo zatiaľ fyzicky nie, to len v Equestrií.
30.08.2014, 13:23
Ban you are here.
30.08.2014, 13:24
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30.08.2014, 13:25 uživatelem Kovu11. Edited 1 time in total.)
Ban I Batman. (Alebo Banman?
)
30.08.2014, 13:27
Mmáš BAN protože já jsem Iron man a tak to i zůstane
kyseláče, umění, cigára
30.08.2014, 13:29
Ban lebo sme Hrdinovia bronies Sabilí defenders
|