Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
Prečo skrátili toľko super častí?
[spoiler: + odstrihli Twilight na konci filmu (tú pravú z ich sveta) Facehoof]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
To má byť čo?? Super, takže ešte neboli schopní dať ani titulky a záverečnú scénu... Ajsleepy Ďakujem.... Je vôbec šanca, že kino verzia bude na DVD, či táto verzia?
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Dost mě zklamalo, že tam odstřihli konec a ještě jak se [spoiler: Flash "pohádal" s Twilight]. Snad to na DVD bude v poho. A jestli takhle normálně mají reklamy, jednou za 5 minut, tak nechápu, jak se někdo u nich na tu televizi vydrží dívat...
„Friendship isn't always easy, but there's no doubt it's worth fighting for”  -Twilight Sparkle

Jednoho dne budu žít v Equestrii. Však ještě uvidíte! Pinkiecrazy
The seeds of the past
We grow up so fast
Some hurts never go away
Odpovědět
Podle mě to tak udělali schválně, aby lidi měli důvod koupit si DVD. Taky mě to zklamalo.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
Aký dôvod? To znamená, že na DVD to bude normálne?
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Měla by být. Jinak budu fakt dost zklamaný. Myslel jsem to jako svůj názor, neber mě úplně doslova. :rolleyes: Nevím jak jinak si vysvětlit proč by to dávaly do TV dřív než na DVD, když to většinou bývá naopak. Myslím, že jim v Hasbru muselo dojít, že si to lidé radší nahrajou než aby si koupily DVD.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
(17.10.2014, 23:06)ElfiQa Napsal(a): Dost mě zklamalo, že tam odstřihli konec a ještě jak se [spoiler: Flash "pohádal" s Twilight]. Snad to na DVD bude v poho. A jestli takhle normálně mají reklamy, jednou za 5 minut, tak nechápu, jak se někdo u nich na tu televizi vydrží dívat...


reklamy jsou v US naprosto běžně takhle často. sice je maj kratší než v ČR, ale častěji
Odpovědět
Jak vas tak posloucham, tak to skoro zni jako zklamani, ze jste cekali na TV verzi v lepsi kvalite.
Odpovědět
Kdo mohl čekat, že dají do tv tak osekanou verzi. Je to velké zklamání.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
Mohl to cekat kdokoliv. Treba japonske MLP se orezavaji uz od prvniho dilu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)