Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
V spodnom prádle na snehuRainbowlaugh
V košeli ani nie, lebo také nenosím.

Už ste niekedy boli v nemocnici dlho? ('Dlho' je podla vášho uváženia)

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Áno (3 týždne je myslím dosť). Najprv 2 týždne v Leviciach, kde to však vyzeralo ako niekde hlboko v SGC a aj tak mi nepomohli. Ale za ten 1 týždeň ma dali dokopy vo Vyšných Hágoch, kde bolo všetko rozhodne lepšie. Aj TV som mohol mať (v LV nič, ani mobil), takže som nezmeškal ani Formulu Pinkiehappy

Už ste niekedy jedli so zavretými očami?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
NeRainbowlaugh

Už ste niekedy mali zaseknutý kábel o niečo a utrhol sa? (Žiadne dvojzmysly, jasné?Rainbowlaugh)

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Tak ja si denno-denne stojím na kábli (sorry, musel som Rainbowlaugh ) a čo sa týka ozajstných káblov, tak aj tie sú denno-denne zaseknuté a denno-denne ich rozmotávam, ale našťastie sa neutrhol ani jeden.

Už ste sa niekedy zhovárali s figúrkou poníka?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Figúrkou, plyšákom,.. skoro stáleRainbowlaugh

Už ste niekedy nedali pozor na premete ktorý vás zaujíma?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ne Nikdy !! Rainbowlaugh
Už si Někdy měl/Měla na hlavě šlupku od Bananu ?? Rainbowlaugh

I live my life my Dream !

I am the Boss
My heart beats listening to the most Beautiful Music ! djpon3   Flutterryay

Můj FB https://www.facebook.com/michaela.vranova.3304
 


Odpovědět
Ne
Už si někdy uklouzl/a na šlupce od bananu

Odesláno pomocí motýlů
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Nie a to som sa raz o to schválne pokúšal, či sa to dá ako v seriáloch Pinkiesmile

Už ste niekedy nadávali tak hlasno, že to počul celý byt?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Nopa. Nemám bytRainbowlaugh
Ale ani tak.

Už ste niekedy hrali hru 'Portal' alebo 'Portal2'?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ano a to 6 hodin v kuse.

Už jste se nĕkdy setkali se člověkem ze zahraničí, se kterým jste se seznámili na internetu?
Nic inteligentního mě nenapadá, tak radši vás "jen" zdravím. Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)