Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
(28.11.2014, 18:53)Pahejl Napsal(a): Docela rád bych zjistil kdo v češtině mluví Rainbow Dash aniž bych musel otravovat SDI, i když na Ashleigh nemá, má ta herečka zajímavě nakřápnutej hlas. Pinkiesmile

Rainbow Dash mluví Radka Přibyslavská. Co se zpěvu týče, je to někdo jiný - stejně jako v originále, kde někteří dabéři svoje postavy nezpívají. A aby to nebylo tak jednoduché, v každém písničce je sestava zpívající za mane6 trochu jiná...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Díky za info. Pinkiesmile I mňa zaujíma kto ich v cz dabingu dabuje.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Jak už jsem tu psal - mám kompletní seznamy pro S4 (včetně toho, kdo co zpívá) i pro EQG a EQG2 - jen ty popisy postav nejsou... řekněme úplně přesné. Psal to někdo, kdo o MLP moc neví a podle toho to vypadá. Takže to čeká jen na to, až budu mít jedno odpoledne čas a všechny ty dokumenty se pokusím dekódovat do čitelné podoby. Pak to tu samozřejmě zveřejním.

Aktuálně mi tu pořád ještě visí jedna úloha z Czequestrie (nemám potvrzeno splnění) a dneska ještě dvě věci ohledně přípravy CZ/SK bronies Vánoční Karaoke Party, takže tohle má nižší prioritu.

Navíc ty dokumenty na sobě mají v patičce "Hasbro proprietary and confidental" takže se mi je zveřejňovat jen tak nechce, anžto se vystavuju průšvihu a hlavně toho, že bych zklamal něčí důvěru. Informace o dabingu mám povoleno zveřejnit, dokumenty samotné ale ne (vzhledem k tomu, co tam všechno je, se ani moc nedivím).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
A máš povolení říct jak a od koho si takové dokumenty získal?
A nebo jen tak rámcově říct co v těch dokumentech je? Vůbec nemám ponětí k jakým informacím máte přístup tak bych si jen rád udělal představu.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Ale česky se jim docela povedlo Awsome as i wont to be Pinkiehappy
Odpovědět
bardoly: yop. i titulni pisen v cestine zeru. si to zpivam, pristih sem se Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Zde je RR vyloženo velice stručně a výstižně Twilightsmile A u čísla 98 sem měl přesně stejnou reakci.

https://www.youtube.com/watch?v=Xfcu4GUytIE
Odpovědět
bude 5.série tak Já se na ní moc těším Pinkiesmile
Odpovědět
EQG2:RR - Under a spell - !60fps verze!
https://www.youtube.com/watch?v=C69ayyABgb0
Odpovědět
inak, čo je na EQG dobré?
viem že to vyznieva blbo, no myslím to tak kvôli čomu sa to oplatí pozerať, keďže humanized poňov fakt nemusím a trailer na EQG1 ma skôr odradil...tak či sa mam do toho púšťať, ísť to pozerať...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: