Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený.
Mesiac? Taká krásna pustatina. Lenže bez kyslíka! Ale najkým spôsobom môžem dýchať. Trochu som sa porozhliadol a pozrel na Equestriu. Na povrchu mesiace bolo napísané "Luna was here".
Zavolám Chanovi.
Prijde si po mňa vesmírnou loďou a už stojíme pred kopcom. Lenže to neni jeden, ale ich je nekonečno. Nuž prechádzame cez hologramy až dokým nenarazíme.
Potom použijem Chanov nový prístroj s názvom "AAV4" (nepýtajte sa, čoho je to skratka Rainbowlaugh) namierim na kopec a keď uvidím tuto Twinga tak ho tím na 4 pokus trafím. To ho nehybní na pár minút. Bežíme s Chanom do hradu a starším Chanovím vysávačom života, vysajem s Twinga tak akurát aby som ho vykopol pod kopec.
A hrad a mesto Consilvánia je znova moje!

[Konečne niekto kto píše viac ako 3 vetyRainbowlaugh]

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
tak 3 vety AleXaneRainbowlaugh

hazim na kopec termobarickou pumu.sou tam jen spalene ruiny.ale jsou mojeRainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(The End of king Alexan? Rainbowlaugh )

Takže ja sa tam vynorím z podzemného APC a ako jednorožec ťa odlevitujem do najbližšieho kontajnera. Potom si tam dotrepem trón a budem tam jak kráľ ponúkať volania len za 7 centov za minútu a kopec (alebo skôr jeho zvyšky) budú posiate reklamou na FunFón Rainbowlaugh A hore to ešte budú hlídat Banshees, viď. tu: http://media.moddb.com/images/mods/1/13/...render.jpg
Macaman, díky, že si mi pomohol s kráľom Alexanom, som dlho rozmýšľal, čo na neho použiť Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Vďaka mojim zázračný ultra super kúzla ste podľahli svojim predstavám A všetko sa vám to iba zdalo.

Znásobujem stráže, naklonoval som derpy a vám dávam po banáne a všetci máte jednosmernú letenku na mesiac. A zabudol som, nová hlavná stráž je....wait for it........SCOOTALUNA!

Kopeček je stále môj Twilightsmile
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený.
Chan zozbieral moje zvyšky po výbuchu. Dal ma dokupy a znova tiahnem na hrad. Zostrelím všetko lietajúce a zmrazím všetko pohybujúce na zemi. Obasadím kopec a úplne na vrch dám anténu a budem vysielať rádio na ktoré netreba príjmač ale iba hlavu. A budem v ňom vyhlasovať komunizmus xD
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
z duveryhodneho zdroje sem se dozvedel, ze kopec o ktery se tu bojuje, ve skutecnosti neni TEN kopec - je to TENHLE kopec na kterem stojim (a ktery je samozrejme muj)Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Kopec je stále môj - žiadna princezná celstia neexistuje (scootaluna robí facepalm) - stále sa vám to sníva Rainbowlaugh
Odpovědět
(neni ste blbí? Všetci mohli mať výhodné volania aj vyRainbowlaugh )

Na tom mesiaci ma bola vyzdvihnúť U.S.S. Odyssey, na jej palube som zjedol aj banán, čo mi Twingo dal a spravil som nasledovné: naklonoval doktora Whoovsa, aby odlákal všetky tie Derpy niekde preč a stráž podplatil tým, že budú mať volania len za 7 centov za minútu a pomohli mi ťa zvrhnúť. Pak som ťa prelevitoval tentoraz nie do kontajnera, ale do debny a Odyssey ťa vyhodila na Zemi, presnejšie teleportovala na Antarktídu Rainbowlaugh No a potom som zase obnovil svoju pobočku, ktorá údajne bola len snom Rainbowwild No teraz je tu a všetci majú výhodné volania a snáď ma už nikto zvrhávať nebude (iba ak by priniesol lukratívnejšiu cenu volaní Rainbowlaugh )
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený,
si ide kúpiť paušál na kopec. Samozrejme rovno královský. Po 30 minútach obchod skrachuje lebo som volal do minulosti, do Afriky aj sám sebe do budúcnosti. Povedal som si, že odkúpim tvoj skrachovaný podnik. A tak sa aj stalo. Podnik som preniesol do svojho mesta a zdieral všetkých ľudí 30 centami za minútu. Ale! Iba 5 centami keď volajú iba v meste. Čiže začala stúpať miera obyvateľstva.....
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Páč Mystery je příliž líná než aby si přečetla předchozí příspěvky, prostě příjde se svým BMW i8, které se transformuje v obrovskou reprosoustavu, pustí nejnovější hit Calvina Harrise, a smete vše co se nachází v blízkosti. Naprosto vše živé. Zbyde jen kopec jež je teď právem jejím. Tam bude postavena obrovská nedobytelná vila. Dun dun duuun.
Rainbowderp
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)