Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
som na mesiaci premeneny v banan, kedze zrazu leti kolem vo svojej rakete vesmierny opicak King Kong, ked vidi banan (mna) pristane a zje ho. to nemal robit , lebo moja dusa uveznena v bananu ovladla jeho telo. Takze som teraz King Kong. Pristanem s raketou u kopca a co vam mam povedat - taky King Kong - kopec je mojPinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Hmm, inšpirujem sa teda vojnovým hrdinom z 38. dynastie pred Celestiou (samozrejme aj Lunou),
ktorý prišiel časom a stal sa kráľom mesta a hradu Consilvania, ktorý bol zničený a znova obnovený...a tiež si pocestujem časom Rainbowlaugh

Takže nakoľko som našiel na kopci len Twinga, tak som ho stade vyhnal ako Mojmír Pribinu a tentoraz to tam len oplotil a pridal tabuľu, kde stojí "Súkromný pozemok. Vstup zakázaný" A z mesiaca, kde som objavil len nejakú čudnú Celestiu a Macamana alias chodiaci banán, som ju vzal späť na kopec a dohodol s ňou, že mi to tam postráži (že nie je pravá som zistil podľa toho, že som jej nemusel bozkať kopyto). A pre istotu som na stroji času, ktorý tam ostal pravdepodobne po vojnovom hrdinovi z 38. dynastie pred Celestiou (samozrejme aj Lunou), ktorý prišiel časom a stal sa kráľom mesta a hradu Consilvania, ktorý bol zničený a znova obnovený... tak na tom stroji (viď. snímok) som zatiaľ odišiel preč, aby ste mi nemohli nič spraviť Rainbowlaugh

[Obrázek: post-5240-1115054570.jpeg]
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ako vesmierny King Kong uz som naozaj vytoceny, sadam do rakety a letim do Equestrie pro pravu Celestiu. Zoberem ju na kopec, kde zpohlavkuje svoju sestru a odvede ju domov. teraz uz som iba urobil dieru v plote a na cedulu pripisal - Sukromy pozemok, majetok King Konga, narusitele budou zastreleni....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený,
vchádzam na súkromný pozemok, hneď zamnou môj milý Chan. Zozadu mi podá pušku s 1 nábojom a to uspávacím. Ako zazrem búšiaceho King Konga do zeme tak ho s tou puškou trafím. Utekám a už iba za sebou počujem padnutie. Naberem ho na bager a hodím do jazera kde sa utopíRainbowwild
Kopec je znova môj! Consilvánia znova obnovená!
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
AleXan: ty jsi zabil King Konga - vrahu!Rainbowlaugh

s poslednim vydechem opousti moje duse King Kongovo telo, kedze teraz zadne nemam, som iba duch, idem na kopec a tam strasim tak dlho dokial vsetky neutecu, kopec je mojTwilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený,
sa duchov nebojí! Zavre ťa do zavaraninového pohára z ktorého neutečieš a dám si ťa na písací stôl. Zavolám všetkých naspäť a získam popularitu ludu znova.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Prišiel vinyl S bass canonom, všetkých vás odfuklo a kopec bol premenovaný na "Kopec princezny Lunu a princezny Celstie"

Kopec je ich.
Odpovědět
Opäť som sa zjavil na Puddle Jumperi a rozhodol som sa princeznám pokorne ponúknuť svoje služby. Tie majú dosť starostí inde a tak mi kopec zverili Twilightsmile A je môj. A s Vinyl si púšťame muziku djpon3
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Potom čo bolo zistené že to bol podvod keďže žiadna princezná lunu či celstia neexistuje, si bol vyhosteny lunou a celestiou na mesiac.

Kopec patrí pod správu Lunar Republic, akékoľvek pokusy O ovládnutie budú považované za vlastizradu equestrie Trollestia A ja som zástupca Luny na kopci.
Odpovědět
Na mesiaci ma bola opäť vyzdvihnúť U.S.S. Odyssey a tentoraz som zvolil smer Canterlot a pokorne a ponížene som predstúpil pred všetky 4 princezné a hlavne Lune to nedorozumenie vysvetlil. Že ja som bol poverený Ich Veličenstvom, aby som zriaďoval ten kopec a prišiel Twingo a všetko na mňa narafičil, len, aby sa kopca zmocnil. Tak mi dali písomné nariadenie o tom, že kopec spravujem v mene Lunar Republic ja a tak som išiel späť na kopec, dal ho Twingovi, ten priznal porážku a s dlhým nosom odišiel preč. Opäť som na tróne (obhorenom a okolo samé banánové šupky) ja dúfajúc, že sa nevráti ani obávaný a ľstivý Francúz (Twingo jako Rainbowlaugh ) ani žiaden bojovník z 38. dimenzie či skade, aby ma zvrhli. Spravujem kopec úplne legitímne. V mene Celestie, Luny i Cadence láskyplnej, amen!
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)