Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Dear subject Legion.
In matter of fact that you don't respect my loyal subject Twingo - which is major guard on the kopeček Castle, I, princess Celestia, am banishing you to the moon for thousand years, beginning from now.
With love from Canterlot
Princess Celestia.


Ha! A už to máš aj písomne, už sa nevracaj! Máš šťastie že sa poznáme A trest som ti skrátil na len 999 rokov + nejaké banány aby si mal čo jesť.

Kopec je môj, stále, začínam sa tu nudiť Twilightoops
Odpovědět
basovy utok Vynil rozbil sklenici s mojim duchem , takze je volny, Vletim nosem rovnou do Twinga a zpusobim mu takove halucinace ze z kopce v panice utece, a ten je muj...(teda meho ducha, takze zadne zbrane ani listiny vam nebudou nic platne, sem nehmotny)
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Who do you call.......GHOST BUSTERS!

Kopeček je môj Twilightsmile
Odpovědět
Twingo: Dobre tyRainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ako vojnový hrdina z 38. dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený,
sa verzie na tanku a všetkých ním prechádza. A ano, aj Twinga. Zosadne a kopec je jeho!
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Nakoľko ma na Mesiac uvrhla tá čudná Celestia, ktorá ma zradila a spriahla sa s Twingom, tak som sa stade rýchlo dostal s pomocou princeznej Luny, akonáhle sa dozvedela, že na kopci nevládne ten, koho tým poverila, čiže mňa, jednorožca s prezývkou Accinto. AleXana, ktorý sa tam práve usalašil som prekvapil, keď som sa tam zjavil na stealth tanku a z kúzelného bojovníka z 38. dimenzie som narobil fašírku. A z Twinga, ktorého predtým Consilvánčan prešiel medium tankom som si spravil rohožku pod kopýtka. Kopec je zase môj a už som tam aj postavil veľký vianočný strom, aby sa z neho všetci pekne krásne tešili.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ako... (xD)
prijem do tvojho domu sa zohriať. Samozrejme v prevleku bezdomovca. Ty ma uchíliš, lebo sú vianoce. Ja ti vrazím díku do krku a ovládnem kopec! A stromček nechám.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Díku čeho? Díkuvzdání?

Kopec je všetkých lebo sú vianoce Twilightsmile
Odpovědět
kedze boli vianoce, pustili ghost busters mojho ducha na svobodu. taktiez som si zelal od Luny nove telo a aj som ho dostal pod stromcok. teraz idem na kopec a vseci su tak prejedeny z vianoc, ze mi nik neklade odpor ked prohlasim ze kopec je moj Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Po podrazáckom útoku vojaka z 38. dimenzie dýkou som sa musel zotavovať v goauldskom sarkofágu. Vrátil som sa však a doniesol 2 fľaše a vypil ich spolu s Macamanom. V mojej však bola len čistá voda a tak som potom milého poníka ľahko zvrhol (spadol pod stôl úplne sám Rainbowlaugh ). Všetci prejedení a napití mi nemali šancu vzdorovať a tak je kopec opäť môj. Akurát milého nečestného bojovníka z 38. dimenzie som nechal odviesť na Canterlot, kde z neho pomocou elementov spravili sochu a aspoň si v parku vyplnili miesto po Discordovi. Revenge! Rainbowdetermined2
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)