Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Bežne
Už ste niekedy boli v New Yorku
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
To veru nie.

Už ste niekedy boli na masáži?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Nie už ste niekedi videli v tme
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
raz uz som sa pozeral cez noktovizor....

uz ste nekdy strileli z SA58 nebo AK47?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Samozrejme, aj z Javelinu, Gatlingu, SCUDu, Gauss magnetickej pušky...
Jáj v skutočnosti....eh...z vzduchovky?

Už ste niekedy išli v aute viac než 250km/h?
Odpovědět
Twingo: sem si predstavil jak mas na zahrade ten SCUD a posilas ho na sousedy Rainbowlaugh

nie, naiviac 240 Rainbowlaugh

uz ste nekdy jeli vzadu na motorke?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Yop, hehe stará Stella a vietor vo vlasoch Twilightsmile Vtedy ešte nebolo to nariadenie, že musí byť prilba.

Už ste niekedy videli medveďa?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
OT:
(niekedy by sa zišlo, minule skúšal nejaký subwoofer a počul a hlavne citil som to aj cez sluchátka do uší čo tlmia cca 35db - napr. keď išla okolo mňa tatrovka tak som ju vôbec nezaregistroval...)
Ešte vôbec som nebol na motorke a ani nechcem, jedine že by to bolo niečo takéto: http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20120..._promo.jpg

už ste niekedy sedeli v stíhačke?


edit: legion - iba v zoo
Odpovědět
nie ale chel bi som
Už sťe niekedy lietali na medicoptere
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Nie, no OT:
sníval sa mi sen že som sa viezol v zachrannom robotickom VTOLe ktorý bol len pre jednu osobu na ležanie a boli len také okienka na bokoch, bolo to ale super Rainbowlaugh no netusim co to malo znamenať, ale nápad Dobrý, aLe tiež netuším odkiaľ ten nápad moje podvedomie dostalo Rainbowlaugh

Už ste sa niekedy potapali v oceáne?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)